«Laukiem būt» – kārtējais mācību izlaidums

- 12.Novembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nesen noslēdzās LLKC Valkas un Valmieras nodaļu organizētās mācības jauniešiem «Laukiem būt». Pēdējā mācību diena bija piesātināta ar notikumiem. Tā sākās ar publiskās runas nodarbību, lai palīdzētu dalībniekiem sagatavoties dienas noslēgumam – biznesa ideju prezentācijai. 

Bet līdz tam dalībniekus gaidīja pārsteigums – tikšanās ar pagājušā gada mācību un konkursa «Laukiem būt» dalībnieci Aneti Ādamsoni no Rencēniem. Anete nebija atnākusi, kā saka, ar tukšām rokām, jo bez sarunas par to, kā viņai ir veicies, uzsākot savu biznesu, notika arī zefīra meistarklase, kurā dalībnieki, sadaloties grupās pa trīs, pagatavoja piecu veidu zefīrus – klasiskos tikai ar ābolu biezeni, tad ar pievienotu kafiju, cidonijām, avenēm un lavandu. Konditorejas izstrādājumu meistarklases ir Anetes galvenais darbs un, protams, arī gardu konditorejas izstrādājumu cepšana un realizācija.

Un tad jau bija pienākusi kārta mācību dalībnieku ideju prezentēšanai, draudzīgiem ieteikumiem un vērtējumiem. Idejas kā vienmēr bija visdažādākās, no pavisam pierastām lietām, kā gaļas liellopu un mājputnu audzēšana, līdz vienvietīgu laivu ar elektromotoru ražošanai vai virtuālo videospēļu zāles izveidei.

MĀCĪBU NOSLĒGUMĀ. LLKC Valmieras un Valkas biroju 2020. gada biznesa mācību grupa. Ingas Ozoliņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru