Lauku uzņēmēju piedzīvotais Austrijā, Vulkānzemes reģionā

- 13.Aprīlis, 2022
Laikrakstā

Šopavasar no 21. līdz 25. martam devāmies ilgi gaidītajā mācību braucienā uz Austrijas Vulkānzemi – vienu no visiecienītākajiem pieredzes apmaiņas braucienu galamērķiem, bet jāpiekrīt, ka šis brauciens bija arī piepildītākais ar jaunām idejām. Šoreiz vairāk par redzēto un piedzīvoto Štīrijā.

Bioloģiskās šokolādes manufaktūra «Zooter»

Tur viss izdomāts un darīts tā, lai apmeklētājs šajā «šokolādes teātrī» iegūtu pēc iespējas plašāku priekšstatu par šo produktu, bet, ak vai, neviens cilvēks nav spējīgs izgaršot visu piedāvājumu, tādēļ viegli apjūk burvīgo garšu un smaržu jūklī, bet gribas vēl un vēl. Ar sajūsmu jāvērtē arī milzīgais vienas ģimenes darbs – viņi ir radījuši, iespējams, vienu no dārgākajām šokolādēm pasaulē, bet neapšaubāmi arī daudzveidīgāko un gardāko. 

Dienas apbrīna 

Tā tiek Feldbahas mēram un plānošanas reģiona vadītājam Josefam Oberam, kurš ir visa šī, gribas teikt, brīnuma, ko sauc par Vulkānzemi, idejiskais tēvs un lielā darba uzsācējs un virzītājs. Bieži šādas oficiālās tikšanās ir kā ķeksītis pasākumā. Tikai ne šeit. Ir interesants stāsts par idejas rašanos, tās attīstību, regulāru padarītā kontroli un jaunu plānu attīstīšanu. Prezentāciju telpā pie sienas izvietots informatīvais materiāls par iepriekšējos gados sasniegto. Katram tiek arī grāmata par to, ko ieraudzīt, izgaršot un izbaudīt, atrodoties šeit. Uzzinām arī par pēdējo gadu jaunumu «66. ceļu», kas radīts, lai tūristi vieglāk varētu orientēties vietējā piedāvājumā, un tas darbojas!

KOPĀ. Ar mācību programmas izveidotājiem. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru