Jautāja ANTRA LĀCE

Orientieristu medaļu vākums Latvijas čempionātā

20.Februāris, 2018
Sports
Laikrakstā

Nedēļas nogalē gleznainajā Vanagkalna (Jaunpiebalgas novads) apvidū tika sadalīti 2018. gada Latvijas čempionāta orientēšanās uz slēpēm medaļu komplekti trijās disciplīnās — sprintā, vidējā un garajā distancē.

Sevi vajag palutināt!

5.Janvāris, 2018
Viesis
Laikrakstā

Uz Nedēļas nogales jautājumiem atbild valmieriete un sirdī joprojām latgaliete ILZE ZARIŅA, firmas Wunder Latvia Valmieras biroja vadītāja (jeb biroja dvēselīte, kā mīļi saka kolēģe)

Esmu uzticīgs Latvijai

29.Decembris, 2017
Dzīvesstils
Laikrakstā

«Zīmē Indulis Buka». Jau daudzus gadus mūsu «Liesmā» un «Valmierietī» ik pa laikam bijusi šī frāze, un krietnais vīrs Indulis mums ir kā sens draugs, kurš apciemo, kad ļoti gaidīts. Interesanti, ka viņa asprātīgās un viegli uztveramās karikatūras ir aktuālas, tomēr daļa no tām, liekas, nenoveco. Bet ko zinām par viņu pašu? Pirms Vecgada pajautājām.

Mūzika nav darbs. Tā ir cita pasaule

25.Oktobris, 2017
Valmierietis
Laikrakstā

Maģistra grāds kabatā, palikuši pēdējie soļi līdz solista diplomam Dānijas Karaliskajā Mūzikas akadēmijā. Valmieriete MADARA PĒTERSONE, Kremerata Baltica vijolniece.

Alise: kustība ir dzīvība!

30.Novembris, 2016
Valmierietis
Laikrakstā

«Neesmu nožēlojusi ne mirkli, ka mani vidusskolas gadi pagājuši tieši Valmierā: šeit ir plašas iespējas un, manuprāt, ļoti laba izglītības kvalitāte,» saka ekofitnesa trenere ALISE PUTRAIMA.

Viesturskola — uz mūžu!

28.Septembris, 2016
Valmierietis
Laikrakstā

DACE DALBIŅA ir īsta viesturiete, pat divkārt, — kā Viestura vidusskolas audzēkne un kā skolotāja, skolēnu un kolēģu iemīļota. Jau diezgan ilgus gadus viņas profesionālā darbība saistās ar Rīgu — Latvijas Universitātē, Izglītības un zinātnes ministrijā, Latviešu valodas aģentūrā. Dalbiņa ir daudzu zinātnisko publikāciju un populārzinātnisku rakstu, mācību grāmatu un pedagogu mācību līdzekļu autore, starptautiskos projektos bijusi gan dalībniece, gan vērtētāja. Ata Kronvalda prēmijas laureāte, Atzinības Krusta kavaliere.

Turpinu būt aktīvs

27.Jūlijs, 2016
Valmierietis
Laikrakstā

INTS PUTNIŅŠ. Sirds ķirurgs, 1. operāciju bloka virsārsts Stradiņa slimnīcā. Darbības joma — iegūto sirdskaišu ķirurģija.

Skola. Laiks, kurā vēlētos atgriezties

22.Jūnijs, 2016
Valmierietis
Laikrakstā

ZANDAS AMOLIŅAS ikdiena ir saistīta ar prieku palīdzēt cilvēkiem. Valmierā un Rūjienā jaunā, sportiskā sieviete nodarbojas ar fizioterapeitisko ārstēšanu – rehabilitāciju, vada nodarbības ārstnieciskajā vingrošanā un gūst gandarījumu, redzot, kā atkāpjas kāda vecuma kaite vai atlabst pārpūlēts gargabalu skrējēja muskulis. Bet viņas, vaidavietes,  sākumā bijusi Valmiera.

Palicis tikai labais

18.Maijs, 2016
Valmierietis
Laikrakstā

LĪGA IVĀNE, koncertmeistare vairākos koros un Valmieras Mūzikas skolā, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas absolvente. Bet pirms tam bija gan Cēsu Mūzikas vidusskola, gan Valmieras 4. vidusskola, tagadējā Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, kam šogad būs koša gadskārta.

Īpašais notiek negaidot

13.Maijs, 2016
Dzīvesstils
Laikrakstā

Uz Nedēļas nogales jautājumiem atbild ZANE ĀBELĪTE-MEDNE, Vidzemes Augstskolas projektu vadītāja un starptautisko studiju speciāliste.

Visa dzīve ir viena liela skola

23.Marts, 2016
Valmierietis
Laikrakstā

VILNIS VOROBJOVS. Valmierietis, bet nu jau vairāk nekā 13 gadus dzīvo Kocēnos. «Pilsētu, kurā piedzimt, jau nevar izvēlēties, bet esmu pateicīgs, ka man ir paveicies bērnību pavadīt vienā no senākajām Latvijas pilsētām. Apkārtējā vide atstāj paliekošu ietekmi — viss, ko bērnībā un skolas gados esmu ieguvis, ir kļuvis par iedvesmu turpmākajai dzīvei. Valmierai ir ļoti daudz priekšrocību attiecībā pret lielāku pilsētu kolorītu un iezīmēm, kas veicina personības veidošanos,» saka Vilnis.