Inga Gaile

Balva izglītībā 2023

24.Oktobris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

6. oktobrī koncertzālē «Valmiera» svinīgā pasākumā tika godināti Valmieras novada pašvaldības «Balva izglītībā 2023» laureāti. Naukšēnu vidusskolu šajā gadā pārstāvēja angļu valodas skolotāja Daina Tentere un sociālā pedagoģe Inga Pētersone. 

Projekts noslēdzies

1.Jūlijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Laikā no 29. maija līdz 5. jūnijam Naukšēnu vidusskolas četri skolēni – Simona Arisa Šulga, Anda Indriksone, Ainis Spalva, Markuss Gaidamovičs – un skolotājas Aiga Stiere un Inga Gaile atradās Erasmus+ projekta «Saki NĒ vardarbībai un diskriminācijai caur spēlēm» mobilitātē Turcijas pilsētā Dalajanā.

Ziemassvētku noskaņās – "Mazā Raganiņa"

16.Janvāris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Naukšēnu novada vidusskolā par tradīciju ir kļuvis Ziemassvētku laikā izrādīt teātra uzvedumu. Šis ir laiks, kad uz skatuves kāpj visa skola. Katram savi pienākumi – vieni kļūst par aktieriem, citi savukārt aktīvi piedalās klašu priekšnesumos.

Neliels, bet skanīgs

7.Marts, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piektdien, 3. martā, Smiltenē notika VIII Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru salidojuma Vidzemes novada skate. Naukšēnu novada vidusskolas pūtēju orķestri žūrijas komisija novērtēja ar I pakāpi. Diriģents Gvido Brenčevs var lepoties ar saviem orķestrantiem par tik labu sniegumu skatē.

No sirds uz sirdi

24.Janvāris, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Naukšēnu novada vidusskolā jaunais gads aizsācies ar Skolēnu parlamenta organizēto Labdarības koncertu. Šajā gadā aicinājām ziedot sveču lukturīšiem Piksāru baznīcai. Līdz koncertam iedzīvotājiem bija iespēja ziedot veikalā ELVI Mazais Naukšēnos. Labdarības akcija noslēdzās 13. janvāra vakarā ar koncertu No sirds uz sirdi Naukšēnu kultūras namā. Koncertā piedalījās skolas un novada pašdarbības kolektīvi, ieeja bija par ziedojumiem.