Erasmus+ projekta "Ar spēlēm pret vardarbību un diskrimināciju" mobilitāte Latvijā

- 26.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

No 16. līdz 20. maijam Naukšēnu vidusskolā notika Erasmus+ projekta Ar spēlēm pret vardarbību un diskrimināciju mobilitāte Latvijā. 

Projektā kopumā piedalās sešas valstis – Latvija, Turcija, Ziemeļmaķedonija, Rumānija, Horvātija un Polija. Līdz šim projekta ietvaros notikušas trīs mobilitātes – Rumānijā, Polijā un Horvātijā. Naukšēnu vidusskolā viesojās sadarbības partneri no Turcijas, Rumānijas un Horvātijas. 

Visas nedēļas garumā jaunieši iesaistījās dažādās aktivitātēs, prezentēja mājas darbus – izveidoto dāvaniņu draugam –  no sirds un ar maziem līdzekļiem, multfilmas, kurās atspoguļotas vardarbības un diskriminācijas tēmas, kā arī pašu veidotas prāta spēles. Veidoja un atrādīja video par to, kā «caur logu iepriecināt draugu, kurš atrodas karantīnā». Dalībnieki gatavoja smaidošas sviestmaizes, tomātu bizbizmārītes u.c. brīnumus, kas atbilda uzdevumam «neparastais kārums draugam». Kopā īstenojām komandu sporta spēles ar tautas bumbas turnīru un jautrām stafetēm, iepazinām senās latviešu aktivitātes: staigāšanu ar koka kājām un komandas kopīgo slēpošanu ar vienām slēpēm.

PROJEKTA DALĪBNIEKI Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru