Andis Bērziņš

Una Berga otro reizi uzvar Latvijas čempionātā

7.Februāris, 2020
Sports
Laikrakstā

Latvijas čempionātā badmintonā vīriešu vienspēlēs jau sesto gadu pēc kārtas nepārspēts palika Niks Podo­sinoviks, savukārt sieviešu dubultspēlēs jau otro gadu pēc kārtas uzvarēja Siguldas pāris Liāna Lencēviča&Jekaterina Romanova. 

Una Berga – Latvijas U19 čempione badmintonā

6.Decembris, 2019
Sports
Laikrakstā

1. decembrī Valmierā noslēdzās 2019. gada Latvijas U19 čempionāts badmintonā. Atšķirībā no iepriekšējo gadu junioru čempionātiem šogad nevienam neizdevās izcīnīt visas trīs zelta medaļas, taču 2001. gadā dzimušās spēlētājas Una Berga un Liāna Lencēviča (Sigulda) savā pēdējā junioru čempionātā dominēja, katra izcīnot divas zelta medaļas. Vīriešu vienspēlēs par pirmo sensāciju parūpējās 2005. gadā dzimušais Valmieras Bērnu sporta skolas badmintonists Rainers Zviedris, kurš jau 1/8 finālā, uzvarot trijos setos (14-21, 21-17, 21-19), no tālākās cīņas atstādināja pērnā gada čempionu Mārtiņu Ķirkumu (Rīga), kurš turnīrā tika izlikts ar 1. numuru.

Valmieriešiem panākumi Latvijas U15 badmintona čempionātā

15.Oktobris, 2019
Sports
Laikrakstā

Aizvadītās nedēļas nogalē Saulkrastos notika Latvijas U15 čempionāts badmintonā. Tajā piedalījās 73 spēlētāji no Liepājas, Talsiem, Jelgavas, Olaines, Baložiem, Salaspils, Valkas, Cēsīm, Valmieras, Siguldas un Rīgas. Valmieras Bērnu sporta skolu pārstāvēja 12 badmintonisti — Arīna Babre, Karolīna Sprice, Dārta Alise Demitere, Nikola Muķiele, Laine Eglīte, Rainers Zviedris, Artūrs Bratčikovs, Rolands Bratčikovs, Rihards Žugs, Jānis Kaspars Plūme, Andrievs Ruks un Marks Kuriļins.

Valmieras badmintonistu uzvaras

2.Novembris, 2018
Sports
Laikrakstā

Valmieras Bērnu sporta skolas badmintonistiem pagājusī nedēļa bija svarīga ar trim notikumiem – Baltijas kausa atlases turnīru, Latvijas čempionātu U17 vecuma grupā Olainē un starptautisku pasaules reitinga U19 jauniešu turnīru Somijā – FZ Forza Finnish Junior 2018.

Una Berga pirmo reizi izcīna Latvijas čempiones titulu

9.Februāris, 2018
Sports
Laikrakstā

Lielākajās Eiropas valstīs februāra pirmās nedēļas nogalē tiek noskaidroti nacionālie valsts čempioni badmintonā piecās nominācijās — sieviešu un vīriešu dubultspēlēs, jauktajās dubultspēlēs, sieviešu un vīriešu vienspēlēs.

Valmieriešiem veiksmīgs Latvijas čempionāts badmintonā

9.Maijs, 2017
Sports
Laikrakstā

Valmierā 29. un 30. aprīlī sacentās stiprākie Latvijas badmintonisti, noskaidrojot čempionus U11 – U17 vecuma grupās — Latvijas jaunatnes čempionātā badmintonā, pulcējot 113 dalībniekus no Liepājas, Talsiem, Jelgavas, Ozolniekiem, Olaines, Baložiem, Bauskas, Jēkabpils, Salaspils, Siguldas, Cēsīm, Valmieras, Valkas un Rīgas. Valmieras Bērnu sporta skolas badmintonisti, pēc medaļu skaita ierindojoties otrajā vietā aiz Siguldas un apsteidzot Rīgu, kopā izcīnīja 15 medaļas — 4 zelta, 3 sudraba un 8 bronzas.

Jauno badmintonistu čempionātā

13.Decembris, 2016
Sports
Laikrakstā

Prestižākais vietējais jauniešu badmintona turnīrs, kurā katru gadu sacenšas stiprākie Latvijas badmintonisti vecumā līdz 19 gadiem, valmieriešiem aizvadīts veiksmīgi. Kopējiem spēkiem tika izcīnītas 8 medaļas. Jaunākajai Valmieras komandas spēlētājai Unai Bergai pilns medaļu komplekts — bronza jauktajās dubultspēlēs kopā ar Mairi Loiko, sudrabs vienspēlēs un zelts dubultspēlēs pārī ar Liānu Lenceviču no Siguldas. Mairim Loiko bronza dubultspēlēs pārī ar Artūru Ķelpi un jau pieminētā bronza jauktajās dubultspēlēs. Sandai Viskantei sudrabs dubultspēlēs pārī ar siguldieti Amandu Azarovu.

Badmintoniste Una dodas pēc revanša

7.Oktobris, 2016
Sports
Laikrakstā

Trīspadsmit Valmieras Bērnu sporta skolas badmintonisti un treneris 17. septembrī  devās kopīgi organizētā braucienā uz Igaunijas pilsētu Pērnavu, kur sacentās ar kaimiņvalsts spēcīgākajiem badmintonistiem Igaunijas jauniešu GP 1. posmā U-11, U-15, U-17 un U-19 vecuma grupās.

Berga RSL Latvia GP pirmajā posmā

9.Septembris, 2016
Sports
Laikrakstā

Pagājušajā nedēļas nogalē, 3. septembrī, tika iesākts badmintona seriāla turnīrs Inčukalnā. Tas risināsies piecās kārtās ar posmiem arī Rīgā un Valmierā. Valmieras Badmintona kluba (VBK) un Valmieras Bērnu sporta skolas spēlētāji (VBSS) sacentās ar spēcīgākajiem Latvijas, Igaunijas un Lietuvas badmintonistiem.

Olimpiskā atlase turpinās

20.Maijs, 2016
Sports
Laikrakstā

14. un 15. maijā seši spēlētāji no Valmieras badmintona kluba piedalījās Kurzemes atklātajā čempionātā Talsos un 25 badmintonisti  no Valmieras Bērnu sporta skolas cīnījās par medaļām Siguldas atklātajā čempionātā jauniešiem. Iegūtie reitinga punkti šajos turnīros nodrošinās spēlētājiem augstāku izlikšanas pozīciju Latvijas Olimpiādē.

Jaunā sezona badmintonā

18.Janvāris, 2011
Sports
Portālā

Jaunajam gadam sākoties, Rīgā Olimpiskajā sporta centrā, jau otro sezonu pēc kārtas, norisinājās „Lielās balvas” pirmais posms badmintonā, kurā piedalījās Latvijas spēcīgākie badmintonisti. Sacensībās bija plaši pārstāvēti Rīgas Skolēnu pils un Siguldas sporta skolas kolektīvi. Lielā skaitā sacensībām bija pieteikušies arī valmierieši no Valmieras badmintona kluba(VBK) un Valmieras bērnu sporta skolas (VBSS).  Dalībnieki, atbilstoši savam meistarības līmenim tika iedalīti „A” un „B” grupās.