Valmieriešiem panākumi Latvijas U15 badmintona čempionātā

- 15.Oktobris, 2019
Sports
Laikrakstā

Aizvadītās nedēļas nogalē Saulkrastos notika Latvijas U15 čempionāts badmintonā. Tajā piedalījās 73 spēlētāji no Liepājas, Talsiem, Jelgavas, Olaines, Baložiem, Salaspils, Valkas, Cēsīm, Valmieras, Siguldas un Rīgas. Valmieras Bērnu sporta skolu pārstāvēja 12 badmintonisti — Arīna Babre, Karolīna Sprice, Dārta Alise Demitere, Nikola Muķiele, Laine Eglīte, Rainers Zviedris, Artūrs Bratčikovs, Rolands Bratčikovs, Rihards Žugs, Jānis Kaspars Plūme, Andrievs Ruks un Marks Kuriļins.

Pārliecinošu uzvaru dubultspēlēs, nezaudējot ne setu, izdevās izcīnīt Raineram Zviedrim, spēlējot kopā ar siguldieti Dāvi Strazdiņu. Par iekļūšanu pusfinālā, ar rezultātu 21:6 un 21:10, tika pārspēti liepājnieki Dinārs Bronka/Leonardo Golovčenko, pusfinālā, ar 21:18 un 21:8, rīdzinieki Regnārs Bajārs un Toms Sala. Finālā uzvarēti Edgars Romka/Ričards Līdaks (Cēsis/Sigulda) — 21:10 un 21:10.

Līdzīgā veidā, nezaudējot ne setu, pie zelta godalgas dubultspēlēs tika arī Arīna Babre, spēlējot kopā ar Annu Kupču no Siguldas. Ceturtdaļfinālā ar 21:8 un 21:8 tika sakautas Diāna Bespalova/Marija Mediņa. Pusfinālā ar 21:10 un 21:8 uzvarētas tika siguldietes Madara Mackēviča/Anete Priedniece. Finālā ar 21:10 un 21:9 pieveiktas rīdzinieces Annemarija Priede/Eiprila Briede.

Ne tik perfekti, tomēr apsveicami abiem kopā padevās jauktā dubultspēle, kurā tika izcīnīta 3. vieta. Pusfinālā ar rezultātu 19:21 un 9:21 nācās piekāpties Rīgas pārim Annemarijai Priedei/Edžum Meirānam. Izšķirošajā spēlē par 3./4. uzvara pār apvienoto Talsu/Rīgas pāri Aleksi Emiljanu Kviesi/Eiprilu Briedi — 21:8 un 21:14.

Dubultspēlēs starp astoņiem stiprākajiem pāriem iekļuva arī Rolands Bratčikovs/Rihards Žugs,  izcīnot 5. vietu, un Karolīna Sprice/Nikola Muķiele, ierindojoties 8.vietā.

Zēnu un meiteņu čempioni tika noskaidroti otrajā sacensību dienā. Starp trīs labākajiem iekļuva arī Arīna Babre un Rainers Zviedris. Meiteņu vienspēlēs Arīna tika pie bronzas godalgas un Rainers Zviedris, aizcīnoties līdz finālam un tur piekāpjoties savam dubultspēļu pāriniekam,  izcīnīja 2.vietu. Rihardam Žugam šoreiz, iekļūstot stiprāko astotniekā, gala rezultātā 5. vieta.

PĒC PADARĪTĀ. Valmieras badmintonisti — Rainers Zviedris (1.v. zēnu dubultspēlēs, 2.v. vienspēlēs, 3.v. jauktās dubultspēlēs) un Arīna Babre (1.v. dubultspēles, 3.v. jauktās dubultspēlēs, 3.v. vienspēlēs) ar treneris Andi Bērziņu. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru