Atrod un slīpē dimantus

- 14.Jūnijs, 2017
Dzīvesstils
Laikrakstā

Valmieriešiem Ventim Beķerim un Ivaram Laktiņam ir kas kopīgs — viņi bijuši bērnības draugi, abi mīl sportu un aktīvam dzīvesveidam uzrunā bērnus.

Pati interesantākā nianse — viņi abi droši ver bērnudārzu durvis, lai strādātu ar pašiem mazākajiem — trīsgadniekiem, četrgadniekiem — un vērotu, kuram sporta veidam bērna sirds atveras. Viņi ir arī tie, kas lauzuši stereotipu, ka trenera, skolotāja darbs bērnudārzā ir tikai sieviešu būšana. Gan Ivars, gan Ventis atzīst, ka bērniem itin labi patīk sadarboties ar treneriem vīriešiem, īpaši, ja nodarbības ik uz soļa ir interesantas un tajās notiek kas jauns.

«Sāku studēt Sporta pedagoģijas akadēmijā, mācīties par džudo treneri un 3. kursā sapratu, ka gribu savā darbošanās plānā ietvert arī pirmsskolas bērnus. Domāju — attīstīšu Valmierā džudo, un būs arī pirmsskolas grupas. Pirms trim gadiem vadīju pirmo nodarbību bērnudārza grupiņā, bērniem patika, un tad uzzināju, ka jaunais bērnudārzs «Burtiņš» meklē sporta skolotāju,» atcerējās Ventis Beķeris. Un jaunajam trenerim arī izdevies savus sapņus piepildīt. Viņš strādā ar bērniem ne tikai bērnudārzā, bet arī Vidzemes džudo skolā «Valmiera», kur «Liesma» Venti satika, kad viņš vadīja nodarbību sākumskolas vecuma puikām. Pašlaik mācību gads beidzies pirmsskolā, bet septembrī Ventis atkal tērpsies kimono un džudo ierādīs «Vālodzītes» un «Krācīšu» bērniem.

Ar dažāda vecuma audzēkņiem ikdienā strādā arī Ivars Laktiņš, kurš par savējo sauc florbola pasauli. Viņš ir treneris Valmieras Bērnu sporta skolā, bet mācību gada laikā katru dienu pilnā ekipējumā viņš ir kopā ar bērndārzniekiem.

VISPIRMS JĀTIEK GALĀ AR NŪJU, tad arī bumbiņu, — tā florbola treneris Ivars Laktiņš, kurš paralēli darbam sporta skolā ar florbolu iepazīstina daudzus bērndārzniekus. Jāņa Līgata foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru