Ar "Nitro Rallycross" āķi lūpā

- 13.Maijs, 2022
Vīru lietas
Laikrakstā

Tā kā ir 13. maijs un vēl piektdiena, tad īstais laiks Vīru lietās parunāt par īsteni skarbu nodarbi – autobraukšanu. Ja vēl precīzāk, tad sīkāk mēģināsim izkost rallijkrosa nianses.

Šoreiz eksperts ir Valmieras puika RONALDS BALDIŅŠ, kurš pērnajā ziemā apburzījās prestižajās rallijkrosa sacīkstēs ASV Nitro Rallycross un vienā no trim savas dalības posmiem pat tika finālā, kur tikai lielie puikas apgrozās! Jo vietējā motoru sportā Ronalds jau paguvis izbaudīt gandrīz visu. 

Kāda ir tā veču kompānija, kas apgrozās šajā seriālā?

Tur brauc visi lielākie pasaules rallijkrosa grandi. Visi! No Eiropas Timijs un Kevins Hanseni, Liams Dorans, Kevins un Olivers Eriksoni, Taners Fousts... Amerikāņi Skots Rīds un Treviss Pastrana.

Emocijas tur sit augstu vilni. Manuprāt, tajā liktenīgajā pusfinālā, pēc kura tu tiki finālā, ārpusē palikušais zviedrs Kevins Hansens pat apraudājās...

Abi brāļi Hanseni ir ļoti jūtīgi... Amerikā viss notiek nevis drusku, bet stipri vien citādāk. Tur tu izej uz ielas un zini, ka tevi var nošaut. Ja tu parkā pats līdīsi klāt krokodilam, tad viņš tevi apēdīs, nu, labākajā gadījumā tikai ievainos. Mums Eiropas rallijkrosa trasēs regulas ir ārprātīgas – tur jābūt tādiem vaļņiem un tādām sētām! Drošība Eiropā ir pāri visam, varbūt reizēm pat pārmērīga. Amerikā viss ir ļoti vienkārši.

AR BŪDU UZ... EIROPU! Ar šo mājiņu uz riteņiem visa Ronalda komanda, kurā viņš īpašu paldies saka savam ilggadējam mehāniķim Rolandam Spilvam, pērnajā sezonā pabijusi visās pašmāju un Eiropas sacensībās. Liels paldies arī firmai SIA Capote, kura visas sezonas garumā šo puspiekabi nodrošinājusi ar jaudīgu Volvo vilcēju.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru