Zinību dienā

- 3.Septembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau no paša rīta Valmierā un apkārtnē bija manāma rosība un duna, autovadītāji steidzās. Ielās mazie ķipari ar gladiolām, kas pašu augumā, vai ar krāšņajām rudens vēstnesēm asterēm rokās. Vasaras brīvlaiks beidzies, ir sācies jaunais mācību gads, kas būs pilns pārsteigumu un pārmaiņu.

Liesma viesojās Valmieras Valsts ģimnāzijas svinīgajā pasākumā, kur uzmundrinājuma vārdus skolēniem teica skolas direktors Artūrs Skrastiņš: «Mēs šogad ieejam simtgades zīmē. Absolventu grupa visu vasaru kopā strādā. Mēs nopietni gatavojamies 9. maija simtgades svinībām mūsu skolā.» Mācības šajā skolas gadā papildinās dažādas aktivitātes un pasākumi, lai radītu gan skolēniem, gan skolotājiem svētku sajūtu, tuvojoties nozīmīgajai gadadienai. Skolas direktors aicināja klātesošos darboties kā vienotai komandai, kur katrs dod ieguldījumu svētku sajūtas radīšanā.

«Katrs gads ienes pārmaiņas skolotāju sastāvā. Mēs ar katru gadu kļūstam aizvien nopietnāki, erudītāki, nosvērtāki un beigu beigās arī nedaudz vecāki. Lielu paldies par sadarbību gribu pateikt skolotājai un direktora vietniecei Intai Ādamsonei,» tā Artūrs Skrastiņš, atceroties kopīgās darba gaitas, kas uzsāktas, jau strādājot Valmieras sākumskolā. «Inta vienmēr ir izcēlusies ar pozitīvu un rūpīgu attieksmi pret darbu un cieņpilnu attieksmi pret skolotājiem un skolēnu vecākiem.»

SKOLOTĀJU SAIMĒ VVĢ direktors Artūrs Skrastiņš sveica jauno mūzikas skolotāju Paulu Indru Žugu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru