Ziņas no Strenču feldšerpunkta

- 28.Februāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kopš pērnā gada 28. jūnija Strenčos ir atvērts feldšerpunkts, kas ir reģistrēta ārstniecības iestāde.

Pašlaik Strenču feldšerpunkts nodrošina pilsētas un tuvāko pagastu teritorijās dzīvojošiem primārās veselības aprūpes pakalpojumus. To vada ārsta palīgs Sandra Sermus, viņas pienākumos ietilpst visu vecuma grupu pacientu izmeklēšana, veselības stāvokļa izvērtēšana un veselības traucējumu diagnosticēšana. Tā kā Strenčos un apkārtnē iedzīvotāju skaits ir paliels, ikdienā pacientu veselības aprūpi koordinē biroja administratore Elīna Stomere. Savukārt reizi nedēļā pacientus pieņem ģimenes ārsts Juris Jakovins. 

Par aktualitātēm Strenču feldšerpunktā Liesmai pastāstīja Valmieras novada pašvaldības Sociālo lietu pārvaldes Veselības aprūpes nodaļas vadītāja Inga Birkava, viņa pavēstīja arī kādu sen gaidītu jaunumu:

«Strenču feldšerpunkts ir uzsācis sniegt valsts apmaksātu pakalpojumu – veselības aprūpi mājās. Tā ir medicīniska aprūpe, kas ietver noteiktu veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu pacientam viņa dzīvesvietā.

PIEDĀVĀJUMS KĻŪS PLAŠĀKS. Strenču feld­šerpunktā Pulkveža Zemitāna ielā 5 no 6. marta katru pirmdienu varēs arī nodot analīzes. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru