Ziemas prieki Mazsalacā

- 26.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sākot no stadiona, aiz Mazsalacas vidusskolas (adrese Parka iela 30) izveidota slēpošanas trase. Apļveida trase šķērso arī asfaltēto ceļu Skaņākalna dabas parkā, tāpēc iebraukt ar automašīnu parka teritorijā ir iespējams tikai līdz Eņģeļu alas stāvlaukumam.

Mazsalacas novada pašvaldība iedzīvotājus lūdz nepārvietoties pa trases vidu, bet iet pa ceļa maliņām. Par trases izveidošanu un uzturēšanu atbildīgais ir IVARS SLOTIŅŠ no biedrības «Mazsalacas Aplis». Mazsalacā Ivars ir pazīstams kā «Mazsalacas Apļa» sacensību veidotājs, kurš, entuziasma vadīts, nolēma uzsākt šo tradīciju sākumā vietējo sportistu izklaidēšanai. Ivars ir arī treneris slēpošanas pulciņam, kurā iesaistās jaunie Mazsalacas un tuvējo pilsētu bērni. 

Ivars par trasi stāsta: «Izveidojām arī lielāku apli, kurā cilvēki var slēpot, ievērojot sociālo distanci. Var arī izvēlēties kādu no mazākajiem apļiem, atkarībā no vēlmes un sagatavotības. Ir treniņ­aplis, kas ir apmēram kilometru, tad ir trīs kilometru un desmit kilometru distance.

IVARS SLOTIŅŠ ar savu darbarīku. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru