Ziema nāk: ko nu?

1.Novembris, 2017
Dzīvesstils
Laikrakstā

Viņnedēļ ziema mūs visus tikai pabaidīja — lika izvilkt no plaukta garāžā vai sienas skapja dzīvoklī, manuprāt, tādu ļoti ziemīgu auto piederumu kā vējstikla pārsegs, dažu labu brīdināja par mūžu nokalpojušu automašīnas akumulatoru, dažs ar bankas karti no rīta skrāpēja ledu no sava spēkrata stikliem, bet lielākā daļa mēģināja izstāvēt garumgarās rindas pie riteņu montāžas boksiem...

SMUKUKAM UN ŠOSEJAI! Šīs Michelin zema profila 235/35ZR19 riepas uz glītiem lietajiem diskiem būs ideālas vasarā maršrutā Rīga – Jūrmala.

Jā, vēl daļa autobraucēju visdažādākajos veikalos meklēja ziemas riepām līdzīgus izstrādājumus par, viņuprāt, draudzīgu cenu. Ko viņi nopirka un uzmontēja savam auto, to Dies vien zina! Tiesa, ne visas riepas, kas saulesgaismu ieraudzījušas tālajā Ķīnā, ir jau a priori mūspusē aprejamas un nelietojamas, arī strādīgie un acīgie ķīnieši savus gumijas izstrādājumus ražo arvien kvalitatīvākus un lietošanai Latvijas ziemas apstākļos piemērotākus. Ir dažas lietas, ko nav par skādi ik pa laiciņam atsvaidzināt atmiņā, te nu Rūcamlapai talkā atkal nācis Latvijā plašākais auto lietu interneta portāls www.iauto.lv, no kura dzīlēm šis un tas paņemts par Latvijas ceļiem piemērotām riepām un riteņu diskiem. Vispirms jau jāņem vērā, ka ceļi, pa kuriem ikdienā braucam, pie mums ir tik dažādi — no retumis atrodamām patiešām gludām šosejām līdz pat bedrainiem zemes ceļiem, piemēram, maršrutā Kocēnu novada pierobežā Dauguļi – Rozula. Greideri šis posms nav redzējis jau labu laiku. Auto riepu un riteņu disku kvalitāte un atbilstība konkrētajam automobilim ir būtisks faktors, braucot pa ceļiem. Kādas riepas un diski ir piemēroti Latvijas ceļiem un vai tās derēs arī braucieniem uz citām Eiropas valstīm?


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru