Vidzemes Augstskolas 41. izlaidums

- 2.Jūlijs, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Piektdien, 28. jūnijā, norisinājās Vidzemes Augstskolas izlaidums. Pirms izlaiduma mācībspēki un absolventi tikās tradicionālajā pasākumā «Ceļamaize», kas notika Tērbatas ielas ēkā.

Tur neformālā gaisotnē bija iespējams parunāt ar docētājiem, atcerēties mīļākās atmiņas kopā ar kursabiedriem un vienkārši izbaudīt laiku pirms izlaiduma. Pēc tam raitā solī līdz Valmieras kultūras centram devās gājiens, kura priekšgalā tika nests augstskolas karogs, kam sekoja augstskolas mācībspēki un absolventi. Kultūras centrā bija formālā daļa – diplomu saņemšana, pēc tās ikvienam bija iespēja apsveikt savu absolventu. 

Šis bija augstskolas 41. izlaidums, kurā diplomus saņēma 90 absolventi, visvairāk Informācijas tehnoloģiju bakalaura studijās: gan klātienes, gan nepilna laika studijas noslēguši 35 absolventi. No maģistra studijām visvairāk absolventu ir kiberdrošības inženierijas studiju programmā. Absolventu vidū bija arī divi doktora grāda ieguvēji studiju programmā «Ekonomika un uzņēmējdarbība».

ABSOLVENTU UN MĀCĪBSPĒKU SVINĪGAIS GĀJIENS uz kultūras centru, kur notiks diplomu saņemšana. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
? - 2.Jūlijs, 2024 - 16:00

Kā sanāk 41. izlaidums, ja Vidzemes Augstskola dibināta 1996. gadā?

. - 2.Jūlijs, 2024 - 20:16

In reply to by ?

Izlaidumi notiek arī ziemā, piemēram, maģistriem ir arī 1.5 gadu programma, ja iepriekš ir iegūts profesionālais bakalaurs ;)

Sandris Grasis - 3.Jūlijs, 2024 - 21:07

Šodien bet varbūt vakar...
Caur ceriņiem Rīgas ielā (Valmierā) atkal kaut ko redzēju. Policisti un ātrie pirms trim autobusiem un pēc tiem kolonā. Vai ukraiņu karavīrus aizveda uz kādu no Dienvidigaunijas pilsētām, ārstēšanas turpināšanai? Vai diplomātus atveda uz mūsu pilsētu parādīt "industriālā parka" lielo attīstības potenciālu? Ja pēdējos tad cilvēkus ar tik vāju veselību gan vajag atstāt mājās. Katru savā mums draudzīgajā zemē... Sportisti uz Prezidenta balvas izcīņu jākonvojē? Reiz Rīgā (Merķeļa ielā) no Stacijas laukuma līdz Māmuļai vienā ielas pusē tikai tumsnēji stāvi...