Vecate skan pa visu Latviju!

- 19.Jūnijs, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vecates bibliotēka tagad – optimizācijas laikmetā – šajā Burtnieku apvienības apdzīvotajā vietā savā ziņā ir tāda universāla dažādu pakalpojumu un vietējās kopienas aktivitāšu oāze, kurā iedzīvotāji ierodas, iespējams, vismazāk pēc grāmatām.

Par visnotaļ raibo un izaicinājumiem pilno ikdienu Liesmai viņnedēļ pastāstīja INTA BALODE, Vecates pagasta bibliotēkas vadītāja.

Cik ilgi Vecatē jau strādājat?

Kopš 2022. gada marta.

Kāda šobrīd te, Vecatē, situācija ar bibliotēkas lietām un visu pārējo, kas šeit iedzīvotājiem tiek piedāvāts? Jo bibliotēka taču tagad savā ziņā kā saliņa apkārtējā okeānā...

Tā ir. Vienīgā publiskā vieta, kurai ir darba laiks un atvērtas durvis. Nevienas citas iestādes taču vairs Vecatē nav. Tāpēc tas, ko cilvēki prasa, un tas, ko bibliotēka var piedāvāt, šeit arī tiek nosegts. Jauniešu centrs, sociālais darbs, kopienas aktivitātes, kultūras centrs. Tajā gan it kā vēl daži pasākumi ir, bet cilvēkiem taču svarīgi, lai tas viss būtu uz vietas.

MIRKLIS VALPURĢU NAKTS GAISOTNĒ. Inta Balode ar Raganu nakts neiztrūkstošu atribūtu slotu pie Vecates bibliotēkas durvīm.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru