Valmieru ierauga no jauna

- 25.Jūlijs, 2018
Valmierietis
Laikrakstā

LĀSMA MEDNE ir absolvējusi Vidzemes Augstskolu un strādā veikalā-salonā «Kameja» par sabiedrisko attiecību speciālisti, kā arī nodarbojas ar mārketingu. Savus bērnības un skolas gadus pavadījusi Naukšēnu pusē, taču studiju laikā dzīvojusi nedaudz ārpus Valmieras — Lizdēnos. Studiju gados braukājot, viņai neesot sanācis tā pa īstam iepazīt Valmieru, taču nu jau vairākus mēnešus Lāsma sevi uzskata par pilntiesīgu valmierieti un dzīvo pilsētas centrā. Kā viņa pati atzīst, pa šo laiku viņa atklājusi sev daudz jauna par pilsētu un apskatījusi iepriekš nezināmas vietas.

Ko tu dari savā brīvajā laikā?

Apmeklēju zumbas nodarbības Alises Matukas vadībā. Vasaras periodā nodarbības nenotiek. Tās apmeklēt uzsāku pagājušā gada rudenī kopā ar kursa biedreni. Pēc pirmās nodarbības reizes man ļoti iepatikās, lai gan tad vēl Valmierā nedzīvoju un nācās braukāt ar automašīnu. Stindzinošākajos ziemas mēnešos nodarbības pārtraucu, taču, līdzko sāku dzīvot Valmierā, tā zumbas nodarbības enerģiski atsāku. Septembrī es noteikti iešu atkal un iesaku to arī pārējiem. Nodarbības sniedz lielu enerģijas un pozitīvu emociju lādiņu. Liekas, ka pēc darba jūtos nogurusi, bet, kad aizeju uz nodarbību, pēc tās vēl esmu enerģijas pilna, lai paveiktu mājas soli un sagatavotos nākamajai dienai.

Ļoti vēlējos dejot tautiskās dejas, jo manī  mīlestība pret tām ir dota jau no četru gadu vecuma. Taču brīdī, kad notika pieteikšanās, apstākļi liedza iespēju to darīt, tāpēc zumbas nodarbības laika un iespēju ziņā bija piemērotākas.

Kopš dzīvoju pilsētā, esmu uzsākusi arī regulāras pastaigas. Valmiera ir ideāla vieta pastaigām dabā, un tas arī ir labs treniņš. Ja atrodas brīvs brīdis, labprāt lasu grāmatas. Secināju, ka ļoti gribētu braukt ar riteni, bet man pagaidām nav iespējas, kur to glabāt. Tagad, kad dzīvoju Valmierā, labprāt apmeklēju dažādus pasākumus. Šobrīd īpaši aktuāli ir pilsētas svētki, bet apmeklēju arī teātri un citus pilsētā notiekošos pasākumus.

LĀSMA MEDNE sevi jau vairākus mēnešus sauc sevi par pilntiesīgu valmierieti. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru