Valmieras teātris sāk 100. sezonu

- 5.Augusts, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Kaut arī teātra ēka ārēji joprojām atgādina drupas, 3. augustā Valmieras teātra kolektīvs pulcējās pie netālu esošā, režisoram Oļģertam Kroderam veltītā, mākslas objekta «Krodera ābele», lai atklātu teātra 100. sezonu, ko dažādu force major apstākļu dēļ varētu dēvēt par spītības sezonu.

Ar rekonstrukcijā esošo teātra ēku fonā arī tapa tradicionālā kopbilde. Teātra direktore apsveica ar jaunās sezonas sākumu, vēlēja spēku un iepazīstināja ar sezonas iecerēm gan mākslinieciskā, gan arī būvniecības jomā. Tā kā rekonstrukcijas darbi turpināsies, Valmieras teātris daudz laika pavadīs viesizrādēs Rīgā un visā Latvijā, turpinot spēlēt arī mājās – teātra Apaļajā zālē. Jaunajā sezonā plānoti 10 jauniestudējumi, kuros līdzīgi kā pērn spēcīgi iezīmējas ģimenes tēma.

Ar neviltotu prieku klātesošie sveica teātra režisoru Tomu Treini un kostīmu mākslinieci, nu jau Martu Treini, kļūstot par precētu pāri, kā arī kostīmu mākslinieci Ilzi Vītoliņu ar pievienošanos teātra štatam.

TEĀTRIS IR UN BŪS par to pārliecināts viss Valmieras teātra kolektīvs, atkalredzoties pēc īsas atpūtas vasarā. Jāņa Šatrovska foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru