Valmiera/ORDO apspēlē ogrēniešus

- 12.Aprīlis, 2016

Sestdien mūsējie ne bez grūtībām, bet paņēma obligātos punktus no tabulas lejasgala komandas Ogre/Kumho Tyre, nedaudz nostiprinot līderpozīcijas Aldaris LBL regulārā čempionāta tabulā pirms atlikušajām četrām spēlēm.

Valmiera/ORDOOgre/Kumho Tyre 86:75 (23:20, 15:21, 28:12, 20:22)

Abas komandas, ja neskaita mājiniekiem malā atstāto Blauu, bija labākajos sastāvos. Pirmajā puslaikā mūsējiem spēle nesanāca, laikam jau vēl atmiņā bija neveiksmīgais BBL bronzas mačs Panevēžā. Ierasti pārliecinošs bija vien Armands Šķēle, savukārt viņa jaunākais brālis Aigars, kurš pirms spēles saņēma Aldaris LBL čempionāta marta mēneša MVP balvu, turējās ēnā.

Pirmo ceturtdaļu ar veiksmīgu darbību zem viesu groza noslēdz Iļjins (23:20), tomēr mājinieku sniegumu var vēlēties labāku. Kaut vai trejačos, kur 4:1 viesu labā.

Otrā ceturtdaļa mūsējiem tāda pati stīva, vien Laksa trāpa 2 trejačus, ar otro izlīdzinot rezultātu (37:37), tomēr puslaiku noslēdz Valmieras basketbola audzēkņa Vītola uzvara divcīņā pret Laksu, un pēc 20 minūtēm mājiniekiem 3 punktu deficīts — 38:41, kas noteikti prasa skarbāku vīru sarunu ģērbtuvē, arī labāku precizitāti tālmetienos savā zālē (puslaikā 3:6).

IZLASES KANDIDĀTAM ATBILSTOŠI. Kā zināms, no Valmieras/ORDO sastāva uz Latvijas vīru izlasi kandidē brāļi Šķēles un Mārtiņš Laksa. Arī sestdien Armands Šķēle (ar bumbu) rādīja valstsvienības spēlētājam atbilstošu sniegumu. Edgara Vaivada foto