Trīs mačos seši punkti

- 29.Jūnijs, 2021

Trīs spēles Optibet Latvijas futbola virslīgā aizvadījusi Valmiera FC komanda, izcīnot divas uzvaras, bet vienu reizi piekāpjoties.

Krollis  gūst golu pret bijušo komandu

17. jūnijā Valmieras Olimpiskā centra stadionā valmierieši sacentās ar allaž neērto pretinieku Metta, kuru šajā reizē izdevās pārspēt gana pārliecinoši. Valmieras labā ar vārtiem izcēlās Žoiskims Davā un Raimonds Krollis, kurš neizmantoja savu iespēju mača pirmajās minūtēs. Drīz pēc tam laukuma saimnieki tika pie stūra sitiena, un Davā raidījums bija nekļūdīgs (1:0). Pārsvaru Krollis dubultoja 74. minūtē, kad izmantoja Daisukes Jokotas piespēli un izrāvās uzbrukuma smailē, būdams precīzs no 17 metriem. Krollim tie bija pirmie vārti oficiālā spēlē pret savu bijušo komandu, ko uzbrucējs arī nekautrējās atzīmēt.

Valmiera – Metta 2:0 (1:0)

Vārti: Davā 8’, Krollis 74’.

Brīdinājumi: Toņiševs – Čudars, Vapne.

Valmiera: Matrevics, Punculs (Zadems 21’), Jaunzems (Lagūns 82’), Diaņs, Sovs (Jokota 46’), Gadrani, Davā, Želizko (Zeņģis 46’), Krollis, Mena (Kožedubs 67’), Toņiševs.

Metta: Beks, Uldriķis, Ozoliņš (Melnis 78’), Vapne, Birka, Lūsiņš (Kirkils 56’), Novikovs, Musa, Puzirevskis (Grīnbergs 73’), Čudars, Gomi.

Galvenais tiesnesis: Mareks Ķere.

RIHARDS MATREVICS akrobātiskos lēcienos pēdējos mačos daudzkārt glābis savu komandu no nepatikšanām. Jāņa Līgata foto