Trīs brīnumi pavasarī

- 4.Aprīlis, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieriešu Kovisāru ģimene 29. marta naktī kļuva ļoti bagāta. Baiba un Kalvis sagaidīja trīnīšus.

Tagad ģimenē aug četri bērni, jo divarpus gadu vecais Toms kļuva par vecāko brāli Mikum, Emmai un Emiai.

«Tas bija tiešām pārsteigums! Nebijām domājuši, ka mums būs četri bērni. Bija Toms, un gribējām otru. Tagad atceramies, ka bija mums kāzas un tur draugi rakstīja novēlējumus. Vienai draugu ģimenei ir dvīņi, un viņi vēlēja: «Pārsitiet mūs bērnu ziņā!» Tobrīd par to tikai iesmējām, bet pašlaik ir sanācis citādi,» smaidīja četru bērnu mamma Baiba Vilsone-Kovisāre, bet atzinās, ka nojausma par to, ka kādam šajā paaudzē var nākties izvilkt dvīņiem pilno lozi, bijusi.

«Man ir brālēni dvīņi un no tēva puses ir dzimtā dvīņi bijuši. Vecvecākos arī dvīņu māsas bijušas,» sacīja vecmāmiņa Dace, kura katru dienu ir blakus Baibai un mazajiem, vēl slimnīcā esot, jo palīdzīgas rokas vajadzīgas.

«Esam ļoti laimīgi. Tētis mums vispār ir pārlaimīgs un cenšas palīdzēt, cik var, bet viņam arī jāstrādā. Kad būs brīvdienas, noteikti būsim visi kopā. Es tagad būšu pilnas slodzes mamma, un ome mums apsolījusies palīdzēt,» sprieda Baiba, stāstot, ka jau tagad var just, ka trīs bērniņi vienlaikus vēlas paēst, tad pārģērbties, tad atkal pačučēt.

«Esam ātri apraduši. Ja salīdzinu ar vecāko dēlu, tad trīnīši ir ļoti mierīgi. Bet vēl jau arī pavisam maziņi. Miks ir kārtīgs gulētājs, meitenes vairāk pačalo. Galvenais ir pašiem to laiku saplānot, citādi jau nemaz nevar,» tā mamma, atzīstoties: «Ja trīnīši būtu pirmie bērniņi ģimenē, mēs laikam tomēr būtu vairāk satraukušies un nobijušies, bet, tā kā mums ir Toms, tad priecājamies, ka vecākais dēls uzreiz tika gan pie brāļa, gan māsām. Esam sazinājušies arī ar trīnīšu vecākiem no Cēsu puses, lai saprastu, ko un kā darīt labāk. Daudz tādu praktisku ieteikumu, kurus palasīt trīņu vecākiem, nemaz nav. Tāda rokasgrāmata derētu.»

ESAM PĀRLAIMĪGI, saka mamma Baiba Vilsone-Kovisāre, lūkojoties, kā mazajās gultiņās guļ un miegā smaida Miks, Emma un Emia. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru