"Spēks" rāda spēku Balvos

- 31.Augusts, 2021

Latvijas futbola 2. līgas čempionātā, kur cīnās mūsu SK Spēks, valmierieši svētdien 5. kārtas maču aizvadīja izbraukumā, sacenšoties ar turnīra pastarīti Balvu vienību. Mūsējie līdz šim uzvarējuši visas izbraukuma spēles: ar 4:2 Jēkabpils SC, ar 6:0 Rīgas FK Aliance un ar 2:0 Caramba Rīga, vienīgo neveiksmi piedzīvojot savā laukumā ar 1:3 piekāpjoties Skanstes SK, savukārt valmieriešu pretinieki nebija tikuši pie punktiem un turnīra tabulā likumsakarīgi ieņēma pēdējo, 14. vietu.

Laukuma saimnieki spēli sāka samērā neveiksmīgi – jau 3. minūtē brīdinājumu nopelnīja Sandis Locāns, taču pirmos vārtus nācās gaidīt teju vai pusstundu – 28. minūtē nigērietis Agujami Seguns Wilsons vadībā izvirzīja valmieriešus, bet 40. minūtē rezultātu dubultoja Niks Savaļnieks.

Otrajā puslaikā valmierieši veica vairākas maiņas: 55. minūtē Goča Čania nomainīja Omotaijo Omosejinu Balogunu un Mikus Veidemanis – Jāni Marisu Taulavičus, bet 67. minūtē Valdis Veinbergs ļāva atpūsties Ralfam Kraglikam. Mūsējo uzbrukumi panākumiem vainagojās 79. minūtē, kad atkal precīzs bija Abojami Seguns Wilsons, bet vēl pāris minūšu vēlāk balvēnietis Gvido Dokāns bumbu ieraidīja savos vārtos. Līdz mača beigu svilpei rezultāts vairs nemainījās un valmierieši varēja svinēt kārtējo pārliecinošo uzvaru ar 4:0.

NIKS SAVAĻNIEKS līksmo pēc kārtējā vārtu guvuma. Jāņa Līgata foto.