Spāņu māls un ideja latviskā izpildījumā

- 29.Jūnijs, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Pasaulē ir tik daudz interesantu biznesa ideju, tāpēc ne viss jaunais vienmēr ir pilnīgi unikāls un agrāk nekur neredzēts. Taču arī veiksmīgi nošpikot ir liela māksla, ne katrs tāds kopētājs, ja viņš noskatītajā ielicis arī savu izdomu un vēl kādu papildu vērtību iedevis konkrētajam, nu jau paša izstrādājumam, ir peļams.

Par to Liesma pārliecinājās Gardu Muti tirdziņā, kur ar ļoti interesantām tasītēm un bļodiņām, kurām arī rīves funkcija, bija ieradies Gatis Dembovskis. Nu, kā paiesi garām neaprunājies!

No kurienes?

Pats esmu dzimis Talsos, tātad kurzemnieks, bet tagad dzīvoju Rīgā. Vienubrīd dzīvoju arī Vācijā.

Vai šis ir paša uzņēmums?

Uzņēmums ir paša, bet patiesībā mēs ar draugiem esam izveidojuši uzņēmumu Evergrate. Tam pirmsākumi ir Vācijā, bet tagad uztaisījām arī Baltijai, ar latvisko LV. Tā ka mūsējais (smaida). Divus gadus šos trauciņus – rīves tirgojām Vācijā, jo mēs tos taisījām Vācijas tirgum. Vienīgi tas, ka tur tikai tagad tirdziņi atkal sāks vērties vaļā un ka tur jāstaigā tajās biezajās sejas maskās... Tāpēc no pagājušā gada sākām braukāt arī pa Baltiju. Atsaucība no pircējiem ir ļoti liela, jo šis šķīvītis ir unikāla lieta.

RĪVĒJAM ŠĀDI! Gatis Dembovskis labprāt ierāda, kā šķīvītis – rīve lietojams.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru