Slimnīcas darbinieki dāvanām netērēsies

- 1.Decembris, 2023
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Vidzemes slimnīcas darbinieki izstādē «Mans vaļasprieks», kas diemžēl tikai vienu dienu bija skatāma poliklīnikas reģistratūrā, lepojās ar saviem hobijiem.

Kāds auž, cits šuj, ada, glezno, izgatavo rotas, konservē, ievāc medu, audzē puķes un dara vēl daudzas brīnišķīgas lietas, lai tik tiešām decembrī varētu nedrūzmēties dāvanu kārotāju pārpilnajos veikalos, jo patīkamus un jaukus pārsteigumus saviem mīļajiem prot radīt paši. 

«Tā ir aizraušanās, sirdslieta, un pārsvarā jau dāvinu bērniem, draugiem,» sacīja Ilvita Ortikova. Ilvita ir māsu palīgs ķirurģijas nodaļā, un viņa rada brīnišķīgas mīkstas, pūkainas un košas rotaļlietas, kas tiešām priecē ne tikai piecgadnieku, bet droši arī piecdesmitgadnieku. Ilvita tamborē, šuj, ada no darba brīvajā laikā, sakot paldies vecmāmiņai, kas līdzējusi apgūt rokdarbus.

Izstādē varēja pamanīt, ka citi ķirurģijas nodaļas darbinieki izšuj, auž un arī dejo. Tam apliecinājums Zeltīte, kura stāstīja pat par kādu starptautisku sadarbību. Būtība gan ir vienkāršāka, jo medmāsa darbojas studijā, kas atrodas Valgā, bet pati viņa dzīvojusi Valkā.

VAĻASPRIEKAM gribas atrast laiku, saka infektoloģe Signe Jākobsone. Jaunā daktere kolekcionē vēja zvanus, veido pušķus no ķiplokiem un ir arī biškope. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru