Skolas "ancuka" zelta poga

- 15.Septembris, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Rencēnu pamatskolas skolotāja Rasma Ozoliņa, sākoties jaunajam mācību gadam, atkal vēra skolas durvis. Viņa strādā sešdesmito darba gadu. Ir pieredzes bagāta un enerģijas pilna. 

Zinību dienā skolas kolektīvam, kuru viņa tā ciena un mīl, izdevās speciālās izglītības skolotāju Rasmu pārsteigt. No paša rīta pieredzējušo un atsaucīgo skolotāju bija samīļojuši un ar ziedu pušķiem sveikuši bērni, bet svinīgajā skolas pasākumā Rasmai Ozoliņai tika pasniegts Izglītības un zinātnes ministrijas apbalvojums.

«Viņa mums ir īpaša. Bijusi skolas direktore un tik daudzus gadus strādājusi par skolotāju. Kad skola akreditēja mācību programmas, lai mēs varam strādāt arī ar bērniem, kam ir mācīšanās traucējumi un citas grūtības, bija skaidrs, ka bez speciālā pedagoga neiztikt. Rasma ilgus gadus strādāja par logopēdi. Mēs domājām, kā piesaistīt speciālo pedagogu, bet Rasma pati atnāca un teica, ka viņas izglītības dokumenti ļauj strādāt arī par speciālo pedagogu, ka viņa varētu darīt un palīdzēt,» tā skolas direktore Dina Oliņa un bērni, kas pedagogiem bija dāvanā sagatavojuši zinību pogas, prasot, kāds būs katrs skolotājs šajā mācību gadā – izpalīdzīgs, draudzīgs, zinošs – skolotājai Rasmai to pat nejautāja, jo viņa būšot «zelta poga skolas ancukā».

«MANA DARBA NOVĒRTĒJUMS, diena, kas paliks atmiņā uz mūžu,» sacīja skolotāja Rasma Ozoliņa, saņemot Izglītības un zinātnes ministrijas apbalvojumu. Tas par ilgo darba mūžu, pieredzi un lielo ieinteresētību atbalstīt bērnus un kolēģus. I. Kalniņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Agrita - 16.Septembris, 2021 - 22:18

Rasmiņa ir izcila kolēģe! Nesavtīga un labestīga, profesionāla un radoša! Skaisti, ka var tik piepildīti dzīvot darba mūžu!Apsveicu no sirds!

Pievienot komentāru