Šķībās pirmās zeķes

- 8.Janvāris, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

KRISTĪNE LAPSIŅA ir dzimusi Sēļu pagastā. Viņas radītos darbus pamanīju Facebook lapā «Kristīnes darbnīca», tur bija dažādas rotaļlietas mazuļiem un siltas zeķes. «Liesma» Kristīni aicināja uz sarunu, kurā viņa arī stāsta, ka kādreiz ar rokdarbiem bijusi uz «jūs». 

Skolas laiks

Mācījos Sēļu pamatskolā, tad Mazsalacas vidusskolā, tālāk iestājos Valmieras pārtikas ražotāju vidusskolā, kur ieguvu pavāra diplomu. Pēc diploma iegūšanas sāku strādāt pēc profesijas Rīgā, kur arī pavadīju sešus gadus. Kā arī ieguvu komercdarbības speciālista diplomu Biznesa vadības koledžā.

Kad meitiņai palika gads, ar vīru nolēmām pārvākties atpakaļ uz dzīvi Sēļu pagastā, un tas bija viens no labākajiem lēmumiem. Nekas nevar būt labāks par svaigu gaisu un mieru. Man pašai ļoti patīk riteņbraukšana, dažādas sportiskas aktivitātes, protams, arī adīšana un tamborēšana.

Par rokdarbiem

Nevarētu teikt, ka rokdarbi man patikuši vienmēr, protams, skolā bija mājturības stundas, kur rokdarbi bija obligāti. Šajā posmā arī man gribējās, lai mamma vai vecmamma izdarītu kaut ko manā vietā, jo tas viss īsti negāja pie sirds. Taču mamma un vecmammas arī ar rokdarbiem nebija uz «tu».

KRISTĪNE LAPSIŅA. Foto no Kristīnes personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru