Simt auduma iepirkumu maisiņi

- 7.Novembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras Jaunatnes centra «Vinda» šūšanas un modelēšanas studijas «Fantāzija» skolotāja Zinta Irbe kopā ar pulciņa dalībniecēm nolēmušas uzšūt simt iepirkumu maisiņus par godu Latvijas simtgades svinībām. Patlaban tapuši vairāk nekā 20 maisiņu, tomēr mērķis ir paspēt līdz 18. novembrim sasniegt nosprausto mērķi.

Zinta Irbe uzsver, ka ar nākamo gadu ir pieņemtas pārmaiņas likumdošanā saistībā ar plastmasas maisiņu patēriņu, tāpēc viņai kopā ar pulciņa audzēknēm radusies ideja par simt maisiņiem kā dāvanu Latvijas simtgadē ar domu par zaļāku un sakoptāku vidi. Studijas «Fantāzija» dalībnieces katra jau sašuvušas vairākus maisiņus, šobrīd uzrunātas piedalīties arī skolas, piemēram, viena no Valmieras sākumskolas klasēm arī palīdzēs īstenot skaisto dāvanu valsts svētkos. Rezultātā bērni un jaunieši darina patriotisku dāvanu kādam citam, un iegūst nozīmīgas prasmes, kas noderēs arī ikdienā. Šoreiz paredzēts apdāvināt pārsvarā pensionētos skolotājus.

JĀŠUJ AKURĀTI, lai vīles būtu taisnas un auduma maisiņi skaisti un parocīgi tā saņēmējam. Par godu Latvijas simtgadei  modelēšanas studijas «Fantāzija» skolotāja Zinta  Irbe (attēla centrā) ar savām audzēknēm nolēmušas sašūt simt auduma maisiņus.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru