Rūpniecības ielā iet "karsti"

- 26.Jūnijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Patlaban šis nelielais Rūpniecības ielas posms – no krustojuma ar Kauguru ielu līdz Sila ielai – ir viens no Valmieras ielu rekonstrukcijas projektu plejādes karstākajiem gabaliem. Lielākoties jau tāpēc, ka šeit darbu tiešās ietekmes zonā ir gan bērnudārzs Kārliena, gan krietns pusducis privātmāju, kuras uz darbu laiku atgrieztas autotransporta iebraukšanai/izbraukšanai.

Kā Liesmai vakar pastāstīja rekonstrukcijas darbu ģenerāluzņēmēja – ceļu būvniecības uzņēmuma Limbažu ceļi – būvdarbu vadītājs Agris Puķīte, ar darbu zonā atrodošos māju īpašniekiem viss laikus izrunāts, arī par to, ka būs viens periods, kamēr tiks sabērta ciet būvbedre, kad ar autotransportu pie īpašuma piebraukt nevarēs: «Būvbedri mēs sabērsim nākamās nedēļas laikā, tātad jau nākamās nedēļas beigās īpašumiem varēs piekļūt. Pagaidām mašīnu īpašnieki izmanto stāvvietu pie bērnudārza Kārliena. Piekļūšana bērnudārzam pagaidām no Sila ielas puses, bet, kad būsim šo posmu sabēruši, tad būs piekļuve atkal no Kauguru ielas puses. Pagaidām ir izbūvēta auto stāvvieta īpaši Kārlienas vajadzībām no Kauguru ielas puses, tur vecāki var atvest bērnus un aizvest.»

GANDRĪZ KĀ KONVEIJERS. Grunts nomaiņa ielas brauktuves zonā noris vienotā plūsmā. Veco grunti ekskavators vienā būvbedres pusē rok ārā un lādē pašizgāzējā. Kamēr tas kravu aizgādā uz atbērtni, klāt ar drenējošo smilti jau otrs pašizgāzējs, un tā kravas kastes saturu ekskavators ar kausu pamazām pārvieto izraktajā zonā brauktuves otrajā pusē. Visam šim procesam piepalīdz viens ceļu strādnieks, sekojot līdzi augstuma atzīmēm un vajadzības gadījumā kaut ko pierokot arī ar lāpstu. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Lauris - 26.Jūnijs, 2020 - 10:40

Nu gan Limbažu ceļi sevi saslavējuši. Es kā attiecīgā posma iedzīvotājs varu pateikt, ka jau maijā, sākot būvdarbus, darbu vadītājs apsolīja, ka pie mājas nevarēs piebraukt maksimāli 2 nedēļas. realitātē, piebraukt nevaram jau vairāk, kā mēnesi. No ceļu zīmēm izriet, ka iedzīvotāji drīkst pa šo posmu braukt, bet realitātē pa metru dziļu būvbedri var pabraukt tikai ar traktoru. Uz bērnudārzu bērni pāri ielai jāved cauri milzīgām bedrēm un peļķēm ☹

Larisa - 26.Jūnijs, 2020 - 12:31

Atstaja Rupniecibas iela 15 bez udeni tada karstuma, kur sastaditajs darz un atsledz elektribu, pa telefonu neka nepikrit idet pa labu iedzivotajam

Pievienot komentāru