"Rubene" labākā piecpadsmito reizi!

- 18.Aprīlis, 2023

Svētdien Arēnā Rīga visas dienas garumā tika dalītas Latvijas čempionāta florbolā medaļas. ELVI florbola līgas finālā triumfēja Kocēnu sporta kluba florbola komandas Rubene meitenes, kas pagarinājumā ar 6:5 apspēlēja galvaspilsētas NND/RJTC vienību, kļūstot par piecpadsmitkārtējām Latvijas čempionēm.

Notikumi laukumā norisinājās visai dramatiski, saglabājot intrigu visa mača laikā. Pirmās trešdaļas vidusdaļā Rubeni vadībā izvirzīja Marta Lība Zameva, bet 19. minūtē neizšķirtu panāca Marta Reke.

Tikmēr otrajā periodā NND/RJTC labā pēc spēlētām 26 sekundēm vārtus guva Elīna Dīce un vēl pēc nepilnām piecām minūtēm divu vārtu pārsvaru panāca Anna Mūrniece.

RUBENE ar ELVI florbola līgas galveno trofeju. Ritvara Raita (floorball.lv) foto