Quo vadis (kurp ej), Latvija?

- 9.Janvāris, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Eiropas Savienībā darbojas dienests «Eirobarometrs», kas aptaujās cenšas noskaidrot iedzīvotāju viedokli par dažādiem jautājumiem. Jau 45 gadus ilgā šī dienesta darbība ir pierādījusi, ka tā iegūtie rezultāti tik pietiekami precīzi atspoguļo sabiedrības noskaņojumu, lai ar tiem rēķinātos gan bankas, gan uzņēmēji, gan arī valdības. Cerams, ka arī mūsējā, jo «Eirobarometra» aizvadītā gada nogalē veiktās aptaujas situāciju Latvijā nebūt nerāda tādā žilbinošā salūtu gaismā, kāda tā izskanēja gadumijas svētku uzrunās.

Viens no šo aptauju būtiskākajiem, satraucošākajiem rādītājiem ir, ka gandrīz puse no aptaujātajiem iedzīvotājiem uzskata, ka situācija Latvijā vispār virzās nepareizā virzienā.

Protams, katram cilvēkam, personu grupai, domu biedriem var būt pat ļoti atšķirīgi viedokļi par to, kāds ir valsts attīstības pareizais virziens un kāds nepareizais. Bet tam, ka turpat pusei no Latvijā vēl palikušajiem iedzīvotājiem nav vienota redzējuma par valsts labāku nākotni, ir jākļūst par brīdinošu signālu ne tikai politiķiem, bet arī tai iedzīvotāju otrai pusei, kuri tomēr uzskata, ka situācija valstī iet pareizā virzienā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru