problēma gaida risinājumu

- 30.Aprīlis, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Burtnieku kempingā Ezerpriedes jau sešpadsmito sezonu saimnieko ZANE JĒGERE. Šoreiz ar viņu garāka saruna ne tikai par maija trakumu, bet arī par daudz sarežģītākām lietām tūrisma biznesā.

Tūlīt sākas vasaras copes sezona. Vai Ezerpriedes startam gatavas?

Gaidām! Visu ziemu aktīvi gaidījām vasaras copes sezonu – darbojāmies, reklamējāmies, strādājām. Cerams, ka sezona sāksies veiksmīgi. Ūdens līmenis ir tāds, kāds nu ir – tas strauji krītas, bet ir sauss. Izskatās, ka līdakas jau iznārstojušas, tad jau varētu copē veikties. Zivis grib ēst (smejas)! Cilvēki tagad tā kā nedaudz nobremzējuši pirmo copes datumu. Protams, visas astoņas laivas mums aizņemtas, bet šogad tas nāca tā lēni. Citreiz jau janvārī piesakās, tagad tikai 24. aprīlī pēdējo paņēma. Manuprāt, tas tāpēc, ka brīvdienas tādas saraustītas sanāk, šogad visi vairāk koncentrējas uz 4., 5. un 6. maiju. Bet daudzus varbūt arī nobiedējis tas, ka 1. maijā Burtniekā patiešām vajag luksoforus! Varbūt tāpēc viņi izvēlas labāk dažas dienas nogaidīt (smaida). Ja nemāk uzvesties, brauc cits citam virsū un pēc tam dusmīgi... Licenču jautājums arī mums sakārtots: būs gan uz vietas Ezerpriedēs, gan var internetā iegādāties.

Kā ar visu pārējo saimniecību?

Patlaban mūsu teritorija, ko apsaimniekojam, ir 10 hektāri. Par laimīgajiem saimniekiem kļuvām tieši pirms diviem gadiem, visi iepriekšējie – nomnieku – gadi bija uz jautājuma zīmes, tāpēc arī neko jaunu te necēlām. Tagad esam zemi nopirkuši, mums jau rodas plāni, idejas un attīstības ieceres. Šobrīd nomā mums ir 11 ēkas ar 44 gultasvietām, tā ka vienu autobusiņu varam mierīgi pieņemt! Principā jau mēs tomēr izejam uz individuāliem tūristiem, makšķerniekiem, ģimenēm, atpūtniekiem... Protams, ir arī grupas. Maijā pie mums būs Latvijas čempionāta mači spiningošanā, būs mači arī Rīgas Siltumam. Jā, makšķerēšanas pasākumus Ezerpriedēs organizē labprāt, jo mēs spējam uzņemt arī lielākus atpūtnieku bariņus.

PAGAIDĀM IR TĀ. Šeit, kur ceļš iegriežas uz Silzemnieku pludmali, pagaidām iebraukšana un arī palikšana uz nenoteiktu laiku brīva visiem.

Komentāri
Pievienot komentāru