Pilni apņēmības

- 8.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piektdienas vakarā politiskā partija Kustība «Par!», atzīmējot pirmās teritoriālās nodaļas dibināšanu, Valmieras integrētajā bibliotēkā aicināja uz sarunu par inovatīvu reģionu attīstību, ko uzsāka Valmieras teritoriālās nodaļas – tajā šobrīd ir 11 biedri – jaunievēlētais vadītājs Normunds Mihailovs.

«Kustības «Par!» Valmieras teritoriālās nodaļas mērķi ir īstenot kustības manifestu, veicināt Valmieras novada izaugsmi un attīstību, kā arī līdzdarboties «Par» programmas izstrādē. Lai sasniegtu šos mērķus, mēs kā nodaļa apņemamies apvienot Valmieras novadā dzīvojošos, strādājošos vai novada izaugsmi atbalstošos «Par!» biedrus, izvirzot savus deputātus Saeimas, Eiropas Parlamenta un pašvaldību vēlēšanām, un izstrādāt nodaļas programmu, ko esam apņēmušies izdarīt tuvākajā laikā.

Kad pirms vairāk nekā diviem gadiem piedalījos kustības «Par!» dibināšanā, es redzēju Latviju nedaudz citādu nekā daļa mūsu galvaspilsētas biedru, jo man svarīgi tas, ka attīstās ne tikai šie 50 km apkārt Rīgai, bet mēs varam attīstīt arī reģionus. Manuprāt, līdz šim reģioni attīstīti nepareizi, tie bija sadrumstaloti, daudzi cilvēki pie varas reģionos turējušies ilgstoši, lai apmierinātu tikai savas un sev apkārtējo intereses vai dodot viņiem darbavietas. Ir novadi, kuros vairāk nekā 15% darba vietu ir pašvaldības institūcijās. Tāpēc esmu apņēmies Valmierā rīkot diskusijas tieši par reģionālo attīstību – kā tai vajadzētu notikt un veidoties, kāda ir nākotne. Pašreizējā reforma neko daudz nemainīs, vienīgi vairāk par pusi samazinās deputātu skaitu, taču tam jāiet kopā ar domāšanas maiņu, kā reģioniem vispār vajadzētu veidoties, lai tie būtu konkurētspējīgi, lai tie būtu gan lieliska darbavieta, gan lieliska dzīvesvieta.

NORMUNDS MIHAILOVS, Kustības «Par!» Valmieras teritoriālās nodaļas vadītājs, uzrunā diskusijas dalībniekus. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru