Pieradums notrulina, ko padarīsi...

- 24.Septembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Saslimstības ar COVID-10 statistika atkal strauji kļūst biedējoša un traģiska. Valdība sakostiem zobiem steidz pielietot vienīgo līdzekli, kas spēj darboties kaut cik operatīvi – noteikt bargākus sanitāros ierobežojumus.

Lai ko tagad teiktu un rakstītu par premjeru un veselības ministru, viņi abi ir pieredzējuši politiķi, nevis pašpārliecināti lielmaņi, kam jūra līdz ceļiem un tauta ir «pūlis». Krišjānis Kariņš un Daniels Pavļuts vēlas savas karjeras turpināšanos, tāpēc vēlas izpatikt sabiedrībai un izpelnīties tās atzinību nākamā gada Saeimas vēlēšanās. Ja vien tikai varētu, abi nedarītu to, ko tuvākajās nedēļās tiem nāksies darīt.

Viņi un citi kabineta locekļi apzinās, cik pašiem riskants ir Veselības ministrijas piedāvājums valdībai: noteikt, ka jau no oktobra sākuma iekštelpās visi «ne pašas pirmās nepieciešamības» pasākumi, pakalpojumi un aktivitātes notiktu tikai cilvēkiem ar kovidsertifikātiem. Turklāt tas atteiktos arī uz darbu klātienē un – ak šausmas! – lielveikalu apmeklējumu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru