Pelnīts zaudējums

- 27.Oktobris, 2020

Svētdien Latvijas futbola Optibet virslīgas čempionātā kārtējo spēli Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā aizvadīja Valmiera FC, uzņemot Jūrmalas Spartaku.

Pirmā puslaika 22. minūtē bīstama situācija izveidojās pie laukuma saimnieku vārtiem – Kriša Kārkliņa neveikli atsistā bumba nonāca pie jūrmalnieka Leona Šipoša, kura raidījumu mūsu vārt­sargs Rūdolfs Soloha, gods kam gods, tvēra. 26. minūtē izdevību atklāt mača rezultātu neizmantoja Luka Silagadze pēc saspēles ar savu tautieti Luku Gadrani. Mūsējie turpināja uzbrukt, un mača 37. un 38. minūtē meistarība bija jārāda jau jūrmalnieku vārtu vīram Dāvim Ošam, diemžēl ar to valmieriešu centieni izsīka un spēles pirmā puse tā arī beidzās 0:0.

Mača otrais cēliens sākās ar jūrmalnieka Belakoviča tālšāvienu garām mūsējo vārtiem 50. minūtē, bet vēl pēc 5 minūtēm Diaņa raidījumu uz stūra sitienu bija spiests atvairīt Dāvis Ošs. Taču Silagadze, izpildot stūra sitienu, kārtējo reizi šajā cīņā centās par katru cenu piespēlēt Gadrani, līdz kuram bumba kārtējo reizi nenonāca, un vārtu gūšanas izdevība kārtējo reizi bija izniekota.

RŪDOLFS SOLOHA (centrā) skubina komandas biedrus ātrāk doties uzbrukumā. Jāņa Līgata foto