Pārspēti arī liepājnieki

- 13.Aprīlis, 2021
Sports
Laikrakstā

Optibet futbola virslīgas 4. kārta iesākās ar principiālo dueli starp FK Liepāja un Valmiera FC, kurā panākumu ar 2:1 guva mūsējie, izvirzoties čempionāta turnīra tabulas līderpozīcijās.

Liepāja pirmajās trīs kārtās neparādīja no sevis gaidīto sniegumu, bez ierunām piekāpjoties abām Rīgas vadošajām komandām, toties Valmierai noskaņojums pēc sezonas ievada bija labāks, jo tikai nedaudz pietrūcis, lai sezonu sāktu ar maksimālo programmu – trīs uzvarām.

Spēles ievadā abas vienības taustījās un gaidīja, kura no komandām uzņemsies iniciatīvu. Spēlei sasniedzot 20 minūšu atzīmi, Liepāja sāka censties apdraudēt viesu komandas vārtus, tomēr bīstamā vārtu gūšanas iespējā gan šo nelielo ofensīvu liepājniekiem pārvērst neizdevās.

Kad bija nospēlēta pusstunda, liepājnieki sāka veidot paši sev problēmas, pavirši spēlējot aizsardzībā. Tas noveda pie vairākām stūra sitienu iespējām, ko Tamaza Pertijas sastāvs spēja pārvērst vārtu guvumā. Lukam Silagadzem no stūra karodziņa ceļot bumbu, pie tuvā staba veiklākais bija franču-kamerūniešu centra aizsargs Džoiskims Dava, kurš ar galvu ievirzīja bumbu vārtos, izvirzot Valmieru vadībā ar 1:0, – Davam šis bija pirmais vārtu guvums virslīgā.

DŽOISKIMS DAVA (ar bumbu) Liepājā izcēlās ar gūtajiem vārtiem un... rezultatīvu piespēli pretinieku komandas uzbrukuma līderim. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru