Par Valmieras attīstības lietām

- 30.Marts, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

SANDIS SVARINSKIS Valmieras pilsētas domē ir samērā jauns darbinieks, šobrīd viņš ir pašvaldības izpilddirektores vietnieks un vada pašvaldības iestādi Attīstības pārvalde. Pirmās 100 dienas amatā pavadītas, tāpēc laiks garākai sarunai ar Liesmu.

Esat jauns cilvēks Valmieras domes gaiteņos. Tāpēc vispirms, lūdzu, īsos vārdos par savu personīgo dzīves un darba pieredzi.

Esmu dzimis Saulkrastos, taču visa mana apzinīgā bērnība pagājusi Valmieras pusē. Šeit, Valmierā, pagājuši arī kādi seši mani pēdējie darba gadi pirms nonākšanas šajā amatā. Biju Nordea bankā Vidzemes reģiona vadītājs, pēc tam vadīju Valmieras uzņēmumu Tehauto. Pēc studijām biznesa augstskolā Turība man ir bakalaura līmeņa izglītība grāmatvedībā un finansēs, bet uzņēmumu vadībā esmu maģistrs. Jā, varbūt dažreiz esmu saņēmis aizrādījumus, ka esmu pārāk tiešs, taču grāmatvedība un finanses ir lietas, kas prasa precizitāti. Tāpēc liekvārdība man ir diezgan sveša, patīk lietu kārtība, ko varētu apzīmēt kā – saposās darbam, izsprieda un dara! 

Un vēl viena lieta. Mans hobijs ir garo distanču skriešana, vairākas reizes esmu pieveicis arī distanci Rīga – Valmiera. Es skrienu arī katru rītu pirms braukšanas uz darbu, tāpēc ierodos darbā pamodies, zinu, kas man jāizdara. Šī mērķtiecība palīdz ikdienas darbā. Jo garajiem skrējieniem jāgatavojas, tas nav tikai – hop un aizej skriet. Viena lieta ir fiziskais, otra, ka tu vienmēr padomā un piedomā pie tā, kas tev vajadzīgs šajā ceļā līdzi. Attiecinot to uz pašvaldību, ir lielāks un mazāks uzdevums, bet tas tev palīdz, ja zini, kas tev jāizdara, lai šo mērķi sasniegtu. Plānošana! Bet tai jābūt pietiekami striktai, tukša runāšana man nepatīk, es mēdzu pateikt diezgan tieši to, ko domāju. 

SANDIS SVARINSKIS.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru