Par basketbolu mājās nerunājam!

- 6.Janvāris, 2023
Viesis
Laikrakstā

Lai kāds viņam basketbolā bijis pērnais gads, jauno, 2023. gadu VALTERS VĒVERIS kopā ar saviem komandas biedriem Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas komandā uzsācis ar uzvaru. Par basketbolu un ne tikai šī jaunekļa dzīvē mūsu saruna.

Līdzjutējiem tu esi mūsu galvenās vīru komandas Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola kapteinis, pārējie Liesmas lasītāji būs jau aizmirsuši par tevi kādreiz avīzē rakstīto. Tāpēc, lūdzu, vispirms savu kompakto CV.

Esmu 22 gadus jauns. Dzimis, audzis Valmierā, pabeidzis Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāziju. Students un basketbola spēlētājs. 

Tevi arī var pieskaitīt pie Latvijas, pat Valmieras novada basketbola spāņiem, no kuriem Eiropā šobrīd spožākais lidojums Rolandam Šmitam, kurš pēc Fuenlabradas un Barcelonas Spānijas ACB līgā tagad Kauņas Žalgirī. Kā nokļuvi Spānijā, ko labu tur samācījies un kāpēc tomēr pārbrauci mājās? 

Spānijā nokļuvu pēc 2018. gada Eiropas čempionāta. Tā bija Andoras komanda. Tā īstenībā ir pundurvalsts starp Spāniju un Franciju, bet spēlē Spānijas ACB līgā. Biju aizbraucis tur atrādīties jau pirms šī čempionāta, jo biju aizvadījis labu sezonu Valmieras LBL2 komandā, Jaunatnes līgā un EYBL turnīros. Braucu pie vairākām komandām, bet tieši Andoras komanda iepatikās visvairāk. Arī tīri no sadzīves viedokļa. No pirmā acu skatiena iemīlējos valstī! Patiesībā jau pirms Eiropas čempionāta parakstīju ar viņiem līgumu, jo skaidri zināju, ka tā ir vieta, uz kuru gribu braukt. Jā, pēc čempionāta aizbraucu uz Andoru. Nācās dzirdēt arī dažādus viedokļus, ka varbūt nevajadzēja braukt, bet, manuprāt, tā bija nenormāli forša un vērtīga pieredze.

VALTERS VĒVERIS. Foto no personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru