Netīk deputātu kvotas? Davai, pārdēvēsim!

- 5.Novembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Jau trīs desmitgades mums ir pašiem sava – nacionāla, latviska, tautas (patiesajā) dzīvesziņā balstīta – politika. Pa tādu laika sprīdi sen vajadzēja pierast pie tās tradīcijām, metodēm un, jā, arī «ķēķa». Nekā nebija!

Ak, šausmas: izrādās, mums Saeimā valdības partijas plēšas ne tikai savā starpā, bet pat ar opozīciju – tā vietā, lai «saliedēti strādātu kopējam labumam»! Un tās deputātu kvotas!!! Tā taču ir vistīrākā korupcija un balsu – gan pašu likumdevēju, gan viņu iespējamo vēlētāju – nopirkšana! Ārprāts, kur gan Knābis un Proķene skatās?! Vaimanu vai...

Cik skābekļa agrāk līdzīgi netika tērēts, cik mēles nodeldētas, šausminoties par «nekonstitucionālo» koalīcijas padomi. Formāli tāda šajā valdībā nepastāv, taču tik un tā darbojas – jo vairākumu veidojošajām partijām ir vajadzīgs efektīvs instruments kaut cik kopējas rīcības saskaņošanai. Saceļoties sašutumam, Saeimas Budžeta komisijas vadītājs Mārtiņš Bondars ir gatavs apzvērēt, ka nekādu deputātu kvotu vairs nav. Ticu! Arī Māris Kučinskis steidz atgādināt, ka esot jau savā premjerlaikā tādas izskaudis (pēc tam, kad 2017. gada budžetā šajās kvotās izlietoja 20 miljonus). Nu kā man neticēt!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru