Nesaredzamais miljonārs

- 19.Oktobris, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

Iespējams, ar savu veikumu viņš būtu pelnījis tautas priekšstatos godavietu blakus Latvijas dižiem darbiniekiem un pat teiksmu tēliem – Lāčplēsim, Spīdolai, trešajam tēvadēlam. Taču šis cilvēks mums ir praktiski nezināms.

Otro gadu pēc kārtas «Dienas Biznesa» veidotā Latvijas miljonāru saraksta galvgalī atrodas Arnis Riekstiņš – 57 gadus vecs datorspeciālists, uzņēmējs un labdaris, Atzinības krusta komandieris. Viņam pieder puse no uzņēmuma «SIA Mikrotīkls». Tas, šogad atzīts par trešo vērtīgāko Latvijā*, ražo un eksportē datortīklu aprīkojumu – bezvadu iekārtas un maršrutētājus,. Riekstiņa personisko bagātību rēķina 202 miljonu eiro apmērā, un gada laikā tā pieaugusi par 30 miljoniem eiro.

Plašai sabiedrībai joprojām nezināmais Riekstiņš ir uzskatāms apliecinājums, ka Latvijā no dzeltenās preses/portālu uzmācības cieš tikai tie, kuri paši to karsti vēlas. Taču baidos, ka šis «neredzamais cilvēks» joprojām ir pierādījums tam, cik spēcīgi ir mūsu sabiedrības aizspriedumi par veiksmīgiem uzņēmējiem un viņu bagātības avotu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru