Nepazaudējot cilvēcību

- 21.Oktobris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

To nevar noliegt – pandēmija ir kaut kas citādāks, nekā mēs esam pieraduši. Ir jāklausās dažādas rekomendācijas, kā neizplatīt vīrusu tālāk, tajā skaitā par to, ka biežāk jāmazgā rokas, veikalos jāizmanto dezinfekcijas līdzekļi, jāievēro distance, jāvelk sejas maskas.

To visu mēs zinām jau kādu laiku, un tas vairs nav nekāds jaunums. Šobrīd, kad saslimušo  skaita rādītāji turpina kāpt, valdība pieņem stingrākus ierobežojumus, lai vīruss neizplatītos tālāk. Jā, cilvēkiem ir stress par sevi, savu tuvinieku veselību, ir bažas par to, kas notiks rīt. Tāpēc daudzi atkal steidz iepirkt griķu, tualetes papīra un cukura krājumus – es neticētu, ja savām acīm neredzētu to, ko cilvēki ratos stumj ārā no veikaliem. Ir cilvēki, ka stūrē no veikala ārā ar pilnu maisu makaroniem, diviem lielajiem cukura iepakojumiem, eļļas litriem. 

Tāpēc, ka cilvēki ir satraukušies par to, kādi veikali būs pieejami un kādas preces varēs nopirkt, – pie lielajiem veikaliem veidojas rindas. Tur cilvēki stāv, nereti neievērojot distanci viens no otra. Bija gadījums, kad apsargs gāja pie cilvēkiem un teica: lai sanāktu ievērot distanci, ir jāatkāpjas pāris soļus atpakaļ.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru