Mūsējie – Latvijas izlasē

- 30.Maijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nesen Inčukalnā notika cīņa par Latvijas kausa 4. posmu galda hokejā. Sacensībās noskaidroja arī labākos galda hokejistus visas sezonas garumā un uzzinājām tos, kuri iekļuvuši Latvijas izlasē, kas piedalīsies pasaules čempionātā galda hokejā 14. – 16. jūnijā Baltkrievijā sporta kompleksā Raubičos.

Latvijas junioru izlasē no Valmieras startēs brāļi Kristaps un Rolands Riekstiņi, bet pirmo gadu senioru izlasē Latviju pārstāvēs galda hokeja treneris Sandis Krasts.

Ir pieņemts, ka pasaules čempionātā startē tās valstis, kurās cieņā ir arī lielais hokejs. Līderi ir no Krievijas, otrie spēcīgākie spēlētāji ir no Latvijas un Ukrainas. Paredzēts, ka ieradīsies arī Zviedrijas, Somijas, Vācijas, Čehijas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Igaunijas, Lietuvas, Dānijas, Norvēģijas spēlētāji. Reizēm šim pulkam pievienojoties arī Amerikas galda hokejisti.

Bet nu par mūsējo spēli Inčukalnā. Uz sacensībām aizbrauca arī divi jaunie galda hokeja cienītāji, kas tikai gadu Jaunatnes centrā «Vinda» trenējas Sanda Krasta vadībā. Labi startēja Regnārs Vazoliņš, izcīnot 6. vietu amatieru līgā, un arī Edgars Putniņš demonstrēja labu spēli.

Brāļi Kristaps un Rolands Riekstiņi savstarpēji spēlēja Play Off. Šoreiz veiksmīgāks bija jaunākais brālis Kristaps, izcīnot 3. vietu kā trešais labākais junioru galda hokejists 4. posmā Latvijā.

Ņemot vērā visas sezonas spēļu kopvērtējumu, godpilno 3. vietu starp junioriem Latvijā ieguva Rolands Riekstiņš. Abi brāļi uz savām mājām Burtniekos devās gandarīti un ar skaistiem kausiem.

Kādi tad mūsējie pašlaik izskatās pasaules reitingā? Junioros Kristaps ir 26., bet Rolands 28. vietā, bet kopējā pasaules reitingā Kristaps ir 219., Rolands 235., bet viņu treneris Sandis kopējā līgā ir 340., savukārt veterānos 119.

«Mums ir dots liels gods pārstāvēt Latviju pasaules čempionātā Baltkrievijā. Uzvilksim Latvijas izlases kreklus. Tas mums ir kaut kas īpašs! Esmu pārliecināts, ka Latvijas galda hokejistu izlase cīnīsies tā, lai iekļūtu labāko trijniekā,» – tā sarunas noslēgumā apņēmīgi teica Sandis Krasts. Lai izdodas! Sarauj, Latvija!

IEKARSUŠI. Pa labi spēlē Rolands Riekstiņš, bet spēli vēro brālis Kristaps Riekstiņš un treneris Sandis Krasts. Sanda Krasta personiskā arhīva foto

Komentāri
Pievienot komentāru