Matīšos ledus uz izķeršanu

- 19.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Matīšos – viesnīcas Matīsiņš ēkas priekšā otrpus ielai – jau vairāk nekā pusotra gada desmits pagājis, kopš ierīkota slidotava, kārtīgs hokeja laukums ar bortiem. Aktīvāk šeit slidošanas entuziasti darbojas tieši pēdējos gados, vairāk, protams, ziemas sezonās.

Tā kā beidzot ziema klāt ar padsmit sala grādiem arī Latvijā, Burtnieks piektdien brauca apraudzīt, kā Matīšos slido. Izrādās, slido paši un vēl ļauj spožo ledu baudīt arī kaimiņiem no Burtniekiem. Tā vismaz pa ceļam uz Matīšiem tika noskaidrots Burtnieku bibliotēkā – burtniecieši ne tikai slidojot uz aizsalušā dīķa ciemata centrā, bet braucot arī uz Matīšu hokeja laukumu, starp bortiem taču ripu dzenāt pavisam cits smeķis!

Foto sesija man piektdienas rīta pusē Matīšos nesanāca. Potenciālajiem slidotājiem taču mācību laiks, kaut pa gabalu, taču stundās jābūt... Vien secināju, ka laukums perfektā kārtībā, arī apgaismojums tumšajam laikam nodrošināts. 

VISPIRMS JĀNOTĪRA. Uz ledus laukuma tīrīšanu jaunieši nav skubināmi – kas to zina, cik ilgi ziema šoreiz Matīšos kavēsies? Skaidrītes Klāsones foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru