«Livo» – veselīgo dzērienu darītava

- 11.Novembris, 2022
Mājā un sētā
Laikrakstā

Rudens sākumā, kā zināms, notika LLKC un Pavāru kluba trešo gadu organizētais «Novada garšas» pārtikas kvalitātes konkurss. Starptautiskā žūrija, izvērtējot 73 ražotāju iesniegtos 205 produktus, piešķīra 102 medaļas.

No tām viena sudraba medaļa atceļoja uz Rencēnu pagasta «Līveniem», kur gados jaunais uzņēmējs KRISTIĀNS INDRĀNS pandēmijas laikā izveidotajā mājražošanas uzņēmumā «Livo» gatavo nektārus, sulas un sīrupus no tēva augļu koku un ogulāju dārzā izaugušās ražas.

Ar savu pievienoto vērtību

«Liesma», uzzinot par SIA «Livo» iegūto «Novada Garšas» sudraba medaļu par plūškoka ogu nektāru karstā dzēriena pagatavošanai, vispirms sazinājās ar «Līvenu» saimnieku Raimondu Indrānu, jo bijām dzirdējuši, ka tieši viņš savā sētā 2017. gadā vairāk nekā 3 hektāros sāka audzēt vairāku šķirņu plūškokus. Raimonds mūs mudināja kontaktēties ar viņa dēlu Kristiānu, jo: «Es jau te visu mūsu dārzam pavairoju, audzēju, stādu un kopju, bet dēls ir tas, kurš pirms gada uzņēmās rūpi par dārza produkcijas pārstrādi un realizāciju. Veselīgo dzērienu darītava ir viņa lolojums.»

Kad no Rencēniem pa Ēveles ielu devāmies «Līvenu» virzienā, patīkami pārsteidza tur redzēto latvisko lauku viensētu sakoptība.

KĀ GLEZNĀ. Skats uz māju, kura tapusi uz kādreizējās kūts pamatiem. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru