Lielo iespēju ēka

- 29.Decembris, 2022
Valmierietis
Laikrakstā

Sabiedriskā ēka Valmierā, Georga Apiņa ielā 12 laiku lokos piedzīvojusi itin raibu aizpildījumu. Te pirmajā stāvā bijuši dažādi veikali, sākot ar pārtiku cilvēkiem un dzīvniekiem – tas gan dažādos laikos — un beidzot ar santehniku un pat automobiļiem! 

Otrajā stāvā strādājuši dakteri, masieri, frizieri, manikīri... Vienubrīd jau tika runāts, ka namam būvēšot vēl trešo stāvu, ka šeit būšot kāds no pašvaldības dienestiem.

Tomēr jau labu laiciņu ēka, kas atrodas stratēģiski ļoti izdevīgā Valmieras vietā, stāvēja skumja un tukša, tāpēc patīkamas pārmaiņas bija celtnieku parādīšanās gan nama ārpusē, tostarp uz jumta, gan arī iekšpusē. Vēl pirms Ziemassvētkiem Valmierietis devās uzzināt par ēkā notiekošo un par tās turpmāko izmantojumu. Kā izrādījās, šis īpašums tagad pieder Valmieras Svētā Sīmaņa draudzei, līdz ar to laipns gids pa visām ēkas telpām bija Ainārs Pastva, Valmieras Svētā Sīmaņa draudzes valdes priekšsēdētājs un faktiski arī šī projekta vadītājs.

BŪS ATKAL LEPNA. Kosmētiskā remonta laikā BPB celtnieki uzprišina arī laika zoba nedaudz apbružāto nama fasādi uz Georga Apiņa ielas pusi. Klientiem būs patīkami te iegriezties!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru