Lasīt nozīmē domāt un just!

- 11.Decembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jaunais 2021. gads drīz būs klāt, bet «Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrijas 2020» vērtēšanas posms turpinās – līdz janvāra beigām var aizpildīt elektronisko vērtēšanas anketu un izteikt savu viedokli par izlasīto.

Aizejošais gads ir īpašs attiecībā uz mūsu ierasto ritmu un dzīves izpausmēm, tomēr bagāts ar lieliskām grāmatām gan bērniem, gan vecākiem – to atzīst daudzi lasīšanas eksperti. Mazie lasītāji priecājās gan par kreņķīgo Gurķi Elmāru no Sabīnes Košeļevas grāmatas, gan par Marjus Marcinkeviča grāmatas «Svizis» varoņiem, aizrautīgi lasīja par Rasas vasaru Jura Zvirgzdiņa grāmatā, iepazina Zvērus, kurus neviens nav redzējis, bet kurus aprakstīja zviedru rakstnieks Ulfs Starks. Īsts atklājums bija Annas Ļenasas grāmata «Krāsu mošķis», kurā varēja gandrīz katru savu emociju atbilstoši izkrāsot, piemēram, izbaudīt dzeltenu prieku vai zaļu mieru! Kā smaržo mīļākais gadalaiks vai dzejolis, savā grāmatā «Dzejnieks un smarža» izstāsta Lote Vilma Vītiņa. Dzejniece Inese Zandere aizrautīgi un spilgti uzrunāja bērnus par drošību grāmatā «Bērns, kas neiekrita».

AKTĪVĀKIE VALMIERAS PUSES LASĪŠANAS EKSPERTI pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas, kur šogad pavasarī paspēja norisināties Lielie Lasīšanas svētki.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru