Lai sabiedrība justos drošāka

- 5.Marts, 2024
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Turpinot pilnveidot savstarpējo sadarbību un lai iepazīstinātu ar 2023. gada veikumu, pagājušajā otrdienā Vidzemes reģiona medijus uz tikšanos aicināja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vadība – reģiona pārvaldes priekšnieks Imants Mitrošenko, priekšnieka vietnieks, Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Armands Āboliņš, priekšnieka vietnieks, Kārtības policijas priekšnieks Dmitrijs Kohanovs, kā arī sabiedrisko attiecību speciālistes Zane Vaskāne un Simona Grāvīte. 

Vispirms pārvaldes priekšnieks izteica gandarījumu, ka Vidzemes reģionā panākta tik stabili droša situācija, ka, salīdzinot ar pārējiem reģioniem, reģistrēto noziedzīgo notikumu pie mums ir vismaz par trešdaļu mazāk. «Es katru nedēļu otrdienās atskaitos Valsts policijas vadībai par paveikto un to, kas mums reģistrēts, vidēji ir līdz 500 notikumiem nedēļā, bet tuvākajiem sekotājiem to ir ap 700. No 2023. gada 1. novembra strādājam jau nedaudz citādā formātā, mums vairs nav septiņi iecirkņi, kā bija agrāk, bet, apvienojot iecirkņus, lai būtu mobilāka un sasniedzamāka teritorija, esam vairs tikai trīs: Ziemeļvidzeme, kurā ietilpst Valka, Alūksne, Gulbene; Dienvidvidzeme – Madona, Cēsis; un Rietumvidzeme – Valmiera un Limbaži, sadalot tos nedaudz vairāk kā 70 tūkstošus šo teritoriju iedzīvotājus uz trīs, jo diemžēl, salīdzinot ar 2009. gadu, viņu skaits ir gājis mazumā par tādu kārtīgu Vidzemes 30 tūkstošu pilsētu.

TIKŠANĀS LAIKĀ. No kreisās – Simona Grāvīte, Imants Mitrošenko, Armands Āboliņš un Dmitrijs Kohanovs. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru