Labāko saimniekošanas stabilitāte

- 27.Janvāris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Šodien «Liesmā» LLKC 30. gadskārtai veltītajā publikācijā «Jau trīsdesmit gadus kopā ar lauksaimniekiem» LLKC Valmieras un Valkas biroja vadītāja Daiga Siliņa, atskatoties uz savas komandas veikumu, paldies saka arī vairāku mūspusē jau gadiem ilgi pazīstamu piena lopkopības saimniecību īpašniekiem – konsultāciju dienesta pakalpojumu izmantotājiem un uzticamajiem klientiem  kopš biroja pirmsākuma līdz šodienai. 

Cik zīmīgi sanāk: tieši to pašu saimniecību nosaukumus lasām arī Zemkopības ministrijas Lauksaimniecības datu centra jaunākajā Latvijas produktīvāko ganāmpulku Top 25 sarakstā pēc 2019./2020. pārraudzības gada izslaukumiem. Covid-19 izraisītā pirmā un otrā viļņa laikā sabiedrība ne reizi vien ir publiski pelnīti pateikusies mediķiem, skolotājiem, pirmsskolas iestāžu personālam, tirgotājiem un vēl citiem frontes pirmo līniju darbiniekiem, kuru ikdienas darbs mūsu visu labā neapstājas ne uz mirkli. Domāju, ka ne mazāku pateicību ir pelnījuši arī lauksaimnieki par to, ka arī viņi, ne uz brīdi nepārtraucot savu fiziski smago darbu, joprojām nodrošina patērētājus ar pirmās nepieciešamības pārtikas precēm: pienu un tā produktiem, olām, gaļu un tās produktiem, kā arī Latvijā tik bagātīgo maizes tirgu.

Katru gadu Latvijas Lauksaimniecības datu centra apkopotie kārtējā pārraudzības gada rezultāti gan kopumā valstī, gan arī novados un pat pagastos, manuprāt, ir labs lauksaimnieku padarītā novērtējums.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru