Kurā pusē mīt taisnība?

- 29.Oktobris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

«1. Šoferim taisnība. 2. Šoferim vienmēr taisnība. 3. Maz ticamos gadījumos, kad taisnība it kā ir pasažierim, automātiski stājas spēkā 1. un 2. punkts. Laimīgu ceļu!»

Asprātīgi? Jā, visnotaļ! Tikai ir viens bet... Cik lielai pašpārliecinātībai par sevi un savu profesionalitāti ir jābūt autovadītājam, lai šādu glīti nodrukātu uzrakstu uzdrīkstētos pielikt publiskā vietā – starppilsētu satiksmes autobusā!

Tā kā piederu pie tiem valmieriešiem, kas darba nedēļu nogalēs visai bieži izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus, tad mani novērojumi satiksmes autobusos diemžēl ne vienmēr ļauj piekrist šajā uzrakstā vēstītajam. Manuprāt, labas abpusējās saskarsmes pamatā ir jābūt ja ne gluži cilvēkmīlestībai, tad cieņai gan noteikti.

Pirms gada jau «Liesmā» rakstīju un pat vārdā nosaucu kādu reisa Rīga – Valmiera autovadītāju. Viņa profesionalitāte, manuprāt, bija augstākā pilotāža, jo brauciens notika ļoti sliktos laika apstākļos. Bet ne jau tikai viņa salonā radītā drošības sajūta vien bija pasažieru skaļo aplausu vērta.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru