Kur pazūd ātrums

- 11.Janvāris, 2022
Sports
Laikrakstā

Sestdien Vinterbergā (Vācija) Oskars Ķibermanis ar stūmēju Dāvi Spriņģi Pasaules kausa septītā posma divnieku sacensībās bobslejā pēc pirmā brauciena bija 12. vietā, bet pēc otrā brauciena pakāpās uz 11. vietu, kas tomēr nav tas rezultāts, ko gaidām no mūsu sportistiem.

Latvijas vienīgā komanda šajās sacensībās sāka ar sesto labāko startu pirmajā braucienā – 5,19 sekundes, bet katrā starpfinišā nedaudz zaudēja konkurentiem, finālā sasniedzot 12. rezultātu, dalītu ar Krisa Springa pilotēto Kanādas otro ekipāžu. Otrajā braucienā izdevās uzlabot startu par vienu simtdaļu, kas bija ceturtais labākais starta laiks, bet finišā – desmitā vieta, kas ļāva pacelties uz 11. vietu divu braucienu summā. Abos braucienos pilots iztika bez acīmredzamām kļūdām, bet atkal slīdamība pasliktinājās trases beigu daļā, kur ievērojami tika zaudēts konkurentiem. Arī Ķibermanis pēc it kā labi veiktā brauciena bija neizpratnē, kur pazuda ātrums.

Kārtējo reizi šajā sezonā triumfēja vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža, kurai līdz šim ir tikai viens zaudējums – Siguldas posmā iegūtā 12. vieta. Viņa tautietis Johaness Lohners izcīnīja otro vietu, zaudējot līderim 0,33 sekundes, bet trešā vieta kanādietim Džastinam Kripsam.

IESKRĒJIENĀ Oskars Ķibermanis, Dāvis Spriņģis, Matīss Miknis un Intars Dambis pagaidām atpaliek no pasaules vadošajām ekipāžām. Viestura Lāča (bobslejs.lv) foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru