Krāsainākām dienām «Pasaciņā»

- 18.Oktobris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestādē «Pasaciņa» bērnu ikdiena tiek paspilgtināta dažādos veidos. Ir izveidota veiksmīga sadarbības forma – jau trešo gadu tiek dalīti Veiksmes kuponi. Vecāki izlozē laiku, kad viesosies sava bērna grupā un kopīgi pavadīs laiku. Tāpat krāsaināku ikdienu padara interešu izglītības pulciņš «Pasaciņas zīmulis», kurā viesojās mākslas skolniece no Taizemes.

Ideja par Veiksmes kuponiem radusies jau 2016. gadā, kad tika meklētas veiksmīgas sadarbības formas ar bērnu ģimenēm. Ierasti tā ir Atvērto durvju dienas, kad vecāki viesojas bērnudārzā, bet tā ir liela slodze gan skolotājām, gan pašiem bērniem, jo tiek gatavots baudāms priekšnesums. «Mēs ejam uz tādu formu, ka vecāki ir sadarbības partneri,» skaidro pirmsskolas izglītības iestādes «Pasaciņa» vadītāja Ineta Zīdere, uzsverot, ka šīs sadarbības rezultātā ieguvējs ir tikai bērns.

Sākotnēji vecāki viesošanās reizē lasījuši pēcpusdienas pasaku, jo tas labvēlīgi ietekmē bērnu attīstību. «Vēlāk to ideju apaudzējām aizvien vairāk. Aicinājām vecākus darboties viņu bērnu grupās kopā ar saviem bērniem un pārējiem.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru