Komandas veikums

- 13.Novembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kad norunātajā laikā ierodamies Rūjienā, Pērnavas ielā 1, un tur satiekam trīs bērnu mammu, Rūjienas vidusskolas vecāku padomes priekšsēdētāju AIJU SPROĢI, uzreiz saprotam, ka jārunā pieklusinātā balsī, jo blakus istabā savu piecu mēnešu mazuļa saldo miedziņu čuč māsiņa peciņa Elīza Lauma. Aijai mājās nu rūpju gana, un tomēr viņa arvien vēl savā dienaskārtībā plāno arī darbus skolas labā.

Sarunu ar Aiju sākam par titula «Gada cilvēks 2018» iegūšanu. Viņa savu izvirzīšanu šai prestižajai nominācijai skaidro šādi:

«Tā kā abi mani dēli mācās un aktīvi iesaistās arī dažādās ārpusklases nodarbībās Rūjienas vidusskolā, tad likās loģiski, ka, interesējoties par viņu gaitām un prasmēm, labprāt iesaistījos skolas vecāku padomē. Pērn tajā notika vadības maiņa, un pārvēlēšanu sapulcē par padomes vadītāju ievēlēja mani. Neko tādu negaidīju. Uztraukums bija ne pa jokam, jo sapratu, kādu atbildību man uztic vecāki. Tā kā mani priekšteči šajā amatā bija gana aktīvi un izdomas bagāti, tad man nekas cits neatlika, kā izvērtēt, ko un kā vēlos panākt, lai arī mans devums skolai būtu pēc iespējas rezultatīvāks. Paveicās, jo darbs padomē notiek stiprā un saliedētā vecāku komandā. Pirmais pārsteigums izdevās! Ziemassvētku paciņas saņēma un arī turpmāk saņems visi Rūjienas vidusskolas audzēkņi no 1. līdz 12. klasei. Pērn rūķi tās gatavoja katrs savai klasei, bet šogad par to gādā slepenie rūķi.

AIJA SPROĢE: «Saņemot apbalvojumu «Gada cilvēks 2018», lieliski apzinos, ka bez saviem čaklajiem rūķiem vecāku padomē nekas tāds nebūtu iespējams. Tas ir novērtējums mums visiem!» Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru